Ma 2014. november 24., hétfő, Emma napja van. Holnap Katalin napja lesz.

Az AJTP weblapja

Novemberi étlap

A novemberi étlap megtekintéséhez kattints a képre

* * * * *

A novemberi menzadíj kiszámítása

* * * * *

Egyéb tájékoztató

VOLUNTAS

Képek, videók

Videó a Táncsicsról

Információk 8. osztályosoknak (2014)

Hasznos információt tölthettek le Microsoft Word vagy Adobe Acrobat formátumban a következő témákban:

  • Pontszámítás a 2015/2016 tanévre
  • Tájékoztató a 2015/2016 tanévre
  • Pályaválasztási nyílt napok 2014.11.10-12 07:45-11:05
  • Tehetséggondozó foglalkozások a 8. osztályosoknak 2014.09.29-től
  • AJTP információk a 2015/2016 tanévre

Hasznos információk letöltése

Hasznos információk letöltése (AJTP felvételi)

Hasznos információk letöltése (AJTP program)

   

Információ a közösségi szolgálatról

Az iskolai közösségi szolgálatra vonatkozóan a letöltéseknél találhattok anyagokat Microsoft Word vagy Adobe Acrobat formátumban.

Az információk letöltéséhez kattints ide!

   

Verseny sikerek

A Szent Imre Alapítvány "Család" városi rajzpályázatán a következő eredmények születtek:

  • nívódíj: Gelencsér Anna 12.C

Felkészítő tanára: Kaszti Gyula.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

A városi Kerékpáros rajzpályázaton a következő eredmények születtek:

  • 1.díj: Trixler Bettina 12.D
  • 2.díj: Tóth Krisztina 12.F
  • 3.díj: Hári Eszter 9.B
  • különdíj: Kling Anna 12.A
  • különdíj: Szombathelyi Csenge 10.A

Felkészítő tanáruk: Kaszti Gyula.

Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő tanároknak!

Eredményeinkről a táblázatot itt találjátok >>>

   

Sport sikerek

A Karate VII. Atarashii Kupa Nyílt Országos Bajnokságán a következő eredmények születtek:

  • lány kadet kumite III. hely: Sipos Adél 10.F

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Az Atlétika csapatbajnokságon a 4X800 m lány váltófutásban a következő eredmények születtek:

  • megyei 1.hely - országos 11.hely: Kolics Kíra 10.A
  • megyei 1.hely - országos 11.hely: Máté Anna 9.C
  • megyei 1.hely - országos 11.hely: Mohay Klára 9.A
  • megyei 1.hely - országos 11.hely: Veress Petra 11.B

Felkészítő tanáruk: Gaál Csilla.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

A Duatlon diákolimpián a következő eredmények születtek:

  • megyei 1.hely - országos 1.hely: Veress Petra 11.B

Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő tanároknak!

Eredményeinkről a táblázatot itt találjátok >>>

   

Informatika és matematika

Felvételi és Táncsics-verseny

8.osztályosoknak felvételi információk és Táncsics-verseny informatikából >>>

Az informatikai munkaközösség weboldala >>>

Tehetséggondozó tanfolyam

Oktatási portálunkon található a 8. osztályos tehetséggondozó tanfolyam. Vendégként bárki számára elérhető!

8.osztályosoknak informatikából >>>

8.osztályosoknak matematikából >>>

Száz éves

Száz éves a Szent Imre-templom

Cikk az évfordulóról

Évkönyv 2012-2013-as tanévről

50 éve érettségiztek

blank

blank

blank