Ma 2015. július 31., péntek, Oszkár napja van. Holnap Boglárka napja lesz.

Tankönyv Információk 2015/16

"200 Éves" fotóalbum

Intézményvezetői Pályázat

AJTP weblap

AJTP infoverseny weblap

Júniusi étlap

A júniusi étlap megtekintéséhez kattints a képre

* * * * *

A júniusi menzadíj kiszámítása

* * * * *

Egyéb tájékoztató

VOLUNTAS

Képek, videók

Videó a Táncsicsról

Információk 8. osztályosoknak

Hasznos információt tölthettek le Microsoft Office vagy Adobe Acrobat formátumban a következő témákban:

  • Pontszámítás a 2015/2016 tanévre
  • Tájékoztató a 2015/2016 tanévre
  • Pályaválasztási nyílt napok 2014.11.10-12 07:45-11:05
  • Tehetséggondozó foglalkozások a 8. osztályosoknak 2014.09.29-től
  • AJTP információk a 2015/2016 tanévre
  • Szóbeli felvételi behívó 2015.02.21
  • Ideiglenes felvételi lista a 2015/2016 tanévre (2015.03.09)

- Hasznos információk letöltése
- Hasznos információk letöltése (AJTP felvételi)
- Hasznos információk letöltése (AJTP program)
- Táncsics verseny a 8. osztályosoknak (2015.február)
- Táncsics verseny a 8. osztályosoknak eredménye (2015.február)
- Szóbeli felvételi behívó 2015.02.21
- Ideiglenes felvételi lista a 2015/2016 tanévre (2015.03.09)

   

Információ a közösségi szolgálatról

Az iskolai közösségi szolgálatra vonatkozóan a letöltéseknél találhattok anyagokat Microsoft Word vagy Adobe Acrobat formátumban.

Az információk letöltéséhez kattints ide!

   

OKTV sikerek

Az OKTV-biológia II.kategóriában a döntőbe jutott:

  • Koch Lilla 12.D

Felkészítő tanáruk: Dr. Miklós Endréné.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Az OKTV-kémia I.kategóriában a döntőbe jutottak:

  • Koch Lilla 12.D
  • Schneiker Anita 12.D

Felkészítő tanáruk: Dr. Miklós Endréné.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Az OKTV-matematika II.kategóriában a döntőbe jutottak:

  • Borbényi Márton 10.A
  • Tóth Viktor 10.A

Felkészítő tanáruk: Kubatov Antal és Tóthné Berzsán Gabriella.

  • Jakó Fanni 11.A

Felkészítő tanára: Kubatov Antal és Szabó József.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Az OKTV-angol nyelv döntőjébe jutottak:

  • I.kategória: Bencze Balázs Dániel 11.C

Felkészítő tanára: Pilbauerné Bálint Beatrix.

  • II.kategória: Szigeti Péter 11.D

Felkészítő tanára: Lévai Iván.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Az OKTV-német nyelv I.kategóriában a 2.fordulóba jutottak:

  • Bogdán Mária Eszter 12.F

Felkészítő tanára: Fekete Anikó.

  • Kurucz Réka 12.A

Felkészítő tanára: Dóri Katalin.

  • Merkei Sára 11.C

Felkészítő tanára: Rába Erzsébet.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Az OKTV-spanyol nyelv I.kategóriában a 2.fordulóba jutottak:

  • Palkó Richárd 12.A

Felkészítő tanára: Oláh Erzsébet.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Az OKTV-biológia II.kategóriában a 2.fordulóba jutottak:

  • Bencs Fruzsina 12.D
  • Jáni Fanni 12.D
  • Koch Lilla 12.D
  • Magyar Zoltán Milán 12.D
  • Novotnik Erik 12.D
  • Pavlovics Dóra 12.D

Felkészítő tanáruk: Dr. Miklós Endréné.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Az OKTV-fizika I.kategóriában a 2.fordulóba jutottak:

  • Molnár Marcell 12.A

Felkészítő tanára: Drankovics József.

Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő tanároknak!

Eredményeinkről a táblázatot itt találjátok >>>

   

Biológia, kémia, történelem, földrajz sikerek

A Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és Környezetvédelmi Tanulmányi Verseny országos döntőjébe jutottak a megyei fordulóban elért eredmények alapján:

  • - 9.évf. 1.hely: Gyarmati Marcell 9.A
  • - 9.évf. 2.hely: Gyenesei Katalin 9.A

Felkészítő tanáruk: Kertész Róbert.

  • - 10.évf. 1.hely: Szombathelyi Csenge 10.A
  • - 10.évf. 2.hely: Gilincsek Balázs 10.A

Felkészítő tanáruk: Kertészné Bagi Beatrix.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

A Savaria Történelemverseny megyei fordulójában elért eredmények:

  • - 9.évf. 1.hely: Gyenesei Katalin 9.A

Felkészítő tanára: Lévai Iván.

  • - 9.évf. 2.hely: Szép Marcell 9.B

Felkészítő tanára: Gelencsér László.

  • - 10.évf. 1.hely: Kovács Dániel László 10.B

Felkészítő tanára: Szabó Gabriella és Reőthy Ferenc.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Az Irinyi János Kémiaverseny megyei fordulójába jutottak:

  • I/A.kategória: Gyarmati Marcell 9.A
  • I/A.kategória: Magyary István 9.A
  • I/A.kategória: Nemes Márton 9.A
  • I/A.kategória: Radics Júlia Natasa 9.A

Felkészítő tanáruk: Kertész Róbert.

  • II/A.kategória: Andrásofszky Péter 10.A
  • II/A.kategória: Borbényi Márton 10.A
  • II/B.kategória: Bacza Roland 10.A
  • II/B.kategória: Gilincsek Balázs 10.A
  • II/B.kategória: Marián Gábor 10.A
  • II/B.kategória: Müller Olga 10.A
  • II/B.kategória: Tóth Péter Olivér 10.A

Felkészítő tanáruk: Kertészné Bagi Beatrix.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Az Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny döntőjében elért eredmények:

  • II.kat. 29.hely: Gyarmati Marcell 9.A

Felkészítő tanára: Kertész Róbert.

  • II.kat. 19-20.hely: Müller Olga 10.A
  • II.kat. 31.hely: Marián Gábor 10.A

Felkészítő tanáruk: Kertészné Bagi Beatrix.

  • III.kat. 1.hely: Koch Lilla 12.D
  • III.kat. 20.hely: Pavlovics Dóra 12.D
  • III.kat. 21-22.hely: Bencs Fruzsina 12.D
  • III.kat. 30.hely: Novotnik Erik 12.D

Felkészítő tanáruk: Dr. Miklós Endréné.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

A Fodor József Országos Biológiai Versenyen elért eredmények:

  • I.kategória 12.hely: Gyarmati Marcell 9.A

Felkészítő tanára: Kertész Róbert.

  • I.kategória 3.hely: Müller Olga 10.A
  • I.kategória 7.hely: Marián Gábor 10.A
  • I.kategória 8.hely: Szombathelyi Csenge 10.A
  • I.kategória 13.hely: Tóth Péter Olivér 10.A
  • I.kategória 15.hely: Németh Katalin 10.A

Felkészítő tanáruk: Kertészné Bagi Beatrix.

  • II.kategória 7.hely: Bödő Korinna 11.D
  • II.kategória 9.hely: Künsztler Luca 11.D
  • II.kategória 11.hely: Katona Máté 11.D
  • II.kategória 13.hely: Ekkert Csilla 11.D

Felkészítő tanáruk: Dr. Miklós Endréné.

  • III.kategória 3.hely: Koch Lilla 12.D
  • III.kategória 5.hely: Pavlovics Dóra 12.D
  • III.kategória 16.hely: Bencs Fruzsina 12.D
  • III.kategória 16.hely: Irmics Bence 12.D

Felkészítő tanáruk: Dr. Miklós Endréné.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

A "Luxemburgi Zsigmond és kora" Országos Kárpát-medencei történelemversenyen elért eredmények:

  • 2.fordulóban 34.hely: Neszményi Bálint 11.B

Felkészítő tanára: Szabó Gabriella.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem országos középiskolai versenyén elért eredmények:

  • 3.fordulóba jutott: Furián Nikoletta 11.F

Felkészítő tanára: Szabó Gabriella.

Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő tanároknak!

Eredményeinkről a táblázatot itt találjátok >>>

   

Nyelvi sikerek

A "Szép Magyar Beszéd" megyei fordulóban a következő eredmények születtek:

  • 5.hely: Fodor Zsuzsanna 9.A

Felkészítő tanára: Dr. Ferdinandy Csabáné.

  • 9.hely: Fodor Bianka 10.B

Felkészítő tanára: Szente Gábor.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Az Implom József Helyesírási Versenyen a következő eredmények születtek:

  • megyei 2.hely: Palkó Richárd 12.A

Felkészítő tanára: Rába Erzsébet.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Az "Édes Anyanyelvünk" Nyelvhasználati Verseny Kárpát-medencei döntőjében a következő eredmények születtek:

  • 28.hely: Knopf Daniella 10.B

Felkészítő tanára: Héder Ágnes.

  • 33.hely: Cocieanga Leticia 10.F

Felkészítő tanára: Farkas Klára.

Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő tanároknak!

Eredményeinkről a táblázatot itt találjátok >>>

   

Informatika, matematika sikerek

A Zrinyi Ilona Matematikai Tesztverseny megyei fordulójában elért eredmények:

- az iskolánkénti versenyben

  • a KTMG a Dél-Dunántúl legeredményesebb 4 osztályos gimnáziuma

- a csapatonkénti versenyben
(iskola évfolyamonkénti 3 legjobb egyéni eredménye alapján)

  • 09.évfolyam: 1.hely
  • 10.évfolyam: 1.hely
  • 11.évfolyam: 1.hely
  • 12.évfolyam: 1.hely

- az egyéni versenyben

  • 9.évf. 1.hely: Böröcz Dorka 9.A
  • 9.évf. 4.hely: Marits Márton 9.A
  • 9.évf. 5.hely: Vipler András 9.A
  • 9.évf. 7.hely: Schifferer András 9.A
  • 9.évf. 8.hely: Kollár Martina 9.A
  • 9.évf. 9.hely: Havriló Balázs 9.A

Felkészítő tanáruk: Biczóné Lengyel Beáta és Szigeti Tamás.

  • 10.évf. 1.hely: Tóth Viktor 10.A (országos döntőbe jutott)
  • 10.évf. 2.hely: Borbényi Márton 10.A (országos döntőbe jutott)
  • 10.évf. 3.hely: Ambrus Áron 10.A
  • 10.évf. 4.hely: Varga Lóránt 10.A
  • 10.évf. 5.hely: Horváth Fanni 10.A
  • 10.évf. 6.hely: Andrásofszky Péter 10.A
  • 10.évf. 7.hely: Sándor Kristóf 10.A
  • 10.évf. 9.hely: Dankházi András 10.A
  • 10.évf. 10.hely: Tóth Martin 10.A

Felkészítő tanáruk: Kubatov Antal és Tóthné Berzsán Gabriella.

  • 11.évf. 2.hely: Jakó Fanni 11.A
  • 11.évf. 3.hely: Verkman András 11.A
  • 11.évf. 4.hely: Csábráki Dávid 11.A
  • 11.évf. 7.hely: Imre Norbert 11.A

Felkészítő tanáruk: Kubatov Antal és Szabó József.

  • 12.évf. 1.hely: Palkó Richárd 12.A
  • 12.évf. 2.hely: Molnár Marcell 12.A
  • 12.évf. 6.hely: Szilvási Dóra 12.A
  • 12.évf. 7.hely: Farkas Dávid 12.A

Felkészítő tanáruk: Drankovics József és Horváth László.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

A Nemes Tihamér Informatikaverseny alkalmazói kategóriában a döntőbe jutottak:

  • Budvig Alexandra 10.D
  • Fajtai András 10.D
  • Heisz Ábris 10.D
  • Szili Dániel 10.F

Felkészítő tanáruk: Biczóné Lengyel Beáta és Kovács Ágnes.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

A 39. Felvidéki Magyar Matematika Versenyen elért eredmények:

  • 9.évf. 2.hely: Schifferer András 9.A
  • 9.évf. 4.hely: Marits Márton 9.A

Felkészítő tanáruk: Biczóné Lengyel Beáta és Szigeti Tamás.

  • 10.évf. 1.hely: Tóth Viktor 10.A
  • 10.évf. 2.hely: Borbényi Márton 10.A
  • 10.évf. 5.hely: Horváth Fanni 10.A

Felkészítő tanáruk: Kubatov Antal és Tóthné Berzsán Gabriella.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

A Bolyai Matematika csapatverseny Pannonia Körzeti versenyén elért eredmények:

  • 9.évf. 5.hely: Böröcz Dorka 9.A
  • 9.évf. 5.hely: Havriló Balázs 9.A
  • 9.évf. 5.hely: Marits Márton 9.A
  • 9.évf. 5.hely: Schifferer András 9.A

Felkészítő tanáruk: Biczóné Lengyel Beáta és Szigeti Tamás.

  • 10.évf. 1.hely: Ambrus Áron 10.A
  • 10.évf. 1.hely: Borbényi Márton 10.A
  • 10.évf. 1.hely: Horváth Fanni 10.A
  • 10.évf. 1.hely: Tóth Viktor 10.A

Felkészítő tanáruk: Kubatov Antal és Tóthné Berzsán Gabriella.

  • 11.évf. 2.hely: Jakó Fanni 11.A
  • 11.évf. 2.hely: Csábráki Dávid 11.A
  • 11.évf. 2.hely: Kósa Máté 11.A
  • 11.évf. 2.hely: Verkman András 11.A

Felkészítő tanáruk: Kubatov Antal és Szabó József.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

A VIII. Dürer Matematikaversenyen elért eredmények:

  • I.díj: Böröcz Dorka 9.A
  • 5.hely: Marits Márton 9.A
  • 8.hely: Havriló Balázs 9.A

Felkészítő tanáruk: Biczóné Lengyel Beáta és Szigeti Tamás.

  • I.díj: Borbényi Márton 10.A
  • I.díj: Tóth Viktor 10.A
  • 5.hely: Ambrus Áron 10.A
  • 5.hely: Horváth Fanni 10.A
  • 8.hely: Máté Lilla 10.A
  • 8.hely: Varga Lóránt 10.A

Felkészítő tanáruk: Kubatov Antal és Tóthné Berzsán Gabriella.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

A Nemes Tihamér Informatikaverseny programozói kategóriában a 2.fordulóba jutottak:

  • Böndicz Anna 10.D
  • Budvig Alexandra 10.D
  • Csatári-Szűcs Botond 9.D
  • Fajtai András 10.D
  • Hajdu Marcell Ferenc 9.D
  • Heisz Ábris 10.D
  • Kalmár Gábor 10.D
  • Landek Nikoletta 9.D
  • Molnár Martin 9.D
  • Rózsa Bálint 9.D
  • Veress Zalán 9.D

Felkészítő tanáruk: Biczóné Lengyel Beáta, Kovács Ágnes és Raskoványi Miklós.

Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő tanároknak!

Eredményeinkről a táblázatot itt találjátok >>>

 

 

 

   

Sport sikerek

A leány VI.korcsoportos Országos Röplabda versenyen a 7.helyezést (elődöntő 1.hely) elért csapat tagjai:

  • Auman Szabina 9.B
  • Bekes Lilla 10.C
  • Farkas Luca 11.D
  • Herke Dominika 12.B
  • Herbai Edit 12.D
  • Horváth Katalin 11.D
  • Kolics Kíra 10.A
  • Kovács Veronika 9.F
  • Kőszegi Zsófia 12.B
  • Mészáros Zsófia 9.C
  • Pedranzini Leticia 11.C
  • Reichardt Luca 12.A
  • Várnai Bianka 12.D

Felkészítő tanáruk: Gaál Csilla.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

A fiú VI.korcsoportos Országos Röplabda versenyen a 4.helyezést (elődöntő 1.hely) elért csapat tagjai:

  • Árva Dániel 12.D
  • Árvai Péter 11.C
  • Bögöly Gábor 11.C
  • Csábi Frigyes 11.A
  • Fogel János 12.B
  • Hanga Bence 10.C
  • Hanga Márton 9.D
  • Ihász Bálint 11.A
  • Kalmár Dávid 11.C
  • Rövid Norbert 12.F
  • Ujlaki Soma 10.D

Felkészítő tanáruk: Gaál Csilla.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Az Országos Diákolimpián a dartsban a következő eredmények születtek:

  • 2.hely: Böröczi Áron 9.A

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Az Országos Diákolimpián a 100 m pillangó úszásban a következő eredmények születtek:

  • 5.hely: Gilincsek András 9.A

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

A Kapovári Látványsport Fesztiválon a fitnesz-tornász csapatban a következő eredmények születtek:

  • ezüst minősítés: Balázs Bonita 11.B
  • ezüst minősítés: Dér Orsolya 11.D
  • ezüst minősítés: Horváth Rebeka 11.C
  • ezüst minősítés: Kozák Cintia 9.B
  • ezüst minősítés: Kurucz Bianka 11.B
  • ezüst minősítés: Lepenye Zsófia 11.C
  • ezüst minősítés: Leposa Réka 11.D
  • ezüst minősítés: Taubert Lilien 11.B

Felkészítő tanáruk: Bakó-Sas Médea.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

A Karate VII. Atarashii Kupa Nyílt Országos Bajnokságán a következő eredmények születtek:

  • lány kadet kumite III. hely: Sipos Adél 10.F

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

Az Atlétika csapatbajnokságon a 4X800 m lány váltófutásban a következő eredmények születtek:

  • megyei 1.hely - országos 11.hely: Kolics Kíra 10.A
  • megyei 1.hely - országos 11.hely: Máté Anna 9.C
  • megyei 1.hely - országos 11.hely: Mohay Klára 9.A
  • megyei 1.hely - országos 11.hely: Veress Petra 11.B

Felkészítő tanáruk: Gaál Csilla.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

A Duatlon diákolimpián a következő eredmények születtek:

  • megyei 1.hely - országos 1.hely: Veress Petra 11.B

Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő tanároknak!

Eredményeinkről a táblázatot itt találjátok >>>

   

Verseny sikerek

A "Maszkabál" Városi Rajzpályázaton a következő eredmények születtek:

  • 3.hely: Kutas Júlia 9.B
  • különdíj: Bogdán Hajnalka 11.F
  • különdíj: Kling Anna 12.A

Felkészítő tanáruk: Kaszti Gyula.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

A "Ragadd meg a fényt!" országos rajzpályázatán a következő eredmények születtek:

  • 1.díj középiskolás kategóriában: Kovács Alíz 12.D
  • különdíj: Landek Nikoletta 9.D

Felkészítő tanáruk: Kaszti Gyula.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

A Szent Imre Alapítvány "Család" városi rajzpályázatán a következő eredmények születtek:

  • nívódíj: Gelencsér Anna 12.C

Felkészítő tanára: Kaszti Gyula.

* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

A városi Kerékpáros rajzpályázaton a következő eredmények születtek:

  • 1.díj: Trixler Bettina 12.D
  • 2.díj: Tóth Krisztina 12.F
  • 3.díj: Hári Eszter 9.B
  • különdíj: Kling Anna 12.A
  • különdíj: Szombathelyi Csenge 10.A

Felkészítő tanáruk: Kaszti Gyula.

Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő tanároknak!

Eredményeinkről a táblázatot itt találjátok >>>

   

Táncsics-versenyek

Táncsics-versenyek
a 8. osztályosoknak

(Kattints a képre vagy a szövegre!):

tanulmanyi_v

Töltsd le az aktuális információkat!

Informatika és matematika

Felvételi és Táncsics-verseny

8.osztályosoknak felvételi információk és Táncsics-verseny informatikából >>>

Az informatikai munkaközösség weboldala >>>

Tehetséggondozó tanfolyam

Oktatási portálunkon található a 8. osztályos tehetséggondozó tanfolyam. Vendégként bárki számára elérhető!

8.osztályosoknak informatikából >>>

8.osztályosoknak matematikából >>>

Közeli rendezvények

Száz éves

Száz éves a Szent Imre-templom

Cikk az évfordulóról

Évkönyv 2012-2013-as tanévről

50 éve érettségiztek

blank

blank

blank