Ma 2018. november 17., szombat, Hortenzia és Gergő napja van. Holnap Jenő napja lesz.

A tanulók névjegyzéke

9.a
Osztályfőnök: Gelencsér László

Bálint Péter János
Bogdán Patrik
Csordás Ákos Benjámin
Dombai Gergő Péter
Farkas Luca
Garas Bálint
Grátz Attila
Hári Gábor
Kárász Márk
Kemény Alex
Kiss Bence
Kling Anna
Korpádi Krisztián
Kurucz Réka
Lőczi István Rajmund
Mayer Dániel
Molnár Marcell
Palkó Richárd
Reichardt Luca Ariella
Szabó Vivien
Szikra Orsolya
Tápler Péter Ákos
Weisdorn Patrik
Zsalakó József Attila

9.b
Osztályfőnök: Héder Ágnes

Androsics Adél
Balogh Hajnalka
Bernáth Áron
Csapó László
Csonka Klaudia
Dobos Dávid
Erdős Zsófia
Fenyő Dániel
Fogel János
Haragh Péter Balázs
Herke Dominika
Horváth Barbara
Horváth Petra
Illés Helga Luca
Kesztyűs Dávid
Kovács Anita
Knath Zsófia
Kőszegi Zsófia Katalin
Kumivecz Zsuzsanna
Mátrai Tímea Kata
Molnár Csilla
Nyitrai Bálint Zsolt
Patakvölgyi Vivien Roxána
Percze Márton Attila
Ruzsinszki Dorottya
Telekes Zsolt
Terenyi Zsuzsanna

9.c
Osztályfőnök: Manduk Gabriella

Ács-Gergely Fanny
Andalics Enikő Dóra
Balogh Nikoletta
Bárczy Csenge Boglárka
Boros Jenifer Rita
Bukovics Kitti
Esküdt Viktória
Gelencsér Anna
Gelencsér Laura Tina
Győri Szilveszter
Hatlek Georgina
Horváth Adél
Huszár Bence
Kovács Krisztina
Molnár Rudolf
Móring Dorottya Boglárka
Niklai Réka Rebeka
Péter Júlia Dorina
Puska Zoltán
Sipos Larina Dalma
Somogyi Zsombor
Sudár Beatrix
Szántó Noémi
Szanyi Bianka
Szekeres Tünde
Tolnai Bence
Tüttő Rebeka
Zsákai Zsolt

9.d
Osztályfőnök: Szigeti Tamás

Antal András
Árva Dániel
Baranyai Csenge
Bencs Fruzsina
Böndicz Marianna
Cselők Tímea
Deák Gergő
Herbai Edit
Hirt Lejla
Horváth Katalin
Horváth Sarolta
Horvtáh Márk László
Irmics Bence
Jáni Fanni
Kalmár Janka
Katus Kamilla
Koch Lilla
Kollárovics Petra
Komjáti Stella
Kovács Aliz
Magyar Zoltán Mihály
Mezriczky Zoltán
Nagy Bence Kristóf
Németh Klaudia
Novotnik Erik
Nyitrai Rebeka
Pavlovics Dóra
Reihert Brigitta
Riba Eszter Krisztina
Rucz Petra
Schneiker Anita
Simon Barnabás
Tarlósi Sára
Trixler Bettina
Várnai Bianka

9.f
Osztályfőnök: Szabó Gabriella

Antal Gábor Géza
Balaton Erzsébet
Balogh Elvira
Balogh János Benjamin
Bereck Dóra
Bogdán Hajnalka
Bóni Ferenc
Budavári Heléna
Fazekas Iván
Fekír Dalia
Furián Nikoletta
Gyuris Szilveszter
Horváth Dániel
Huszár Mariann
Kalányos Zsófia
Kányási Klaudia
Kardos Jusztina
Kelemen Milán
Kiss Beatrix
Kiss Dóra
Ludvig Kristóf
Major Krisztina
Oltyán Izabella
Orsós Erika
Orsós József
Orsós Máté Márk
Páli Annamária
Rávai Zsolt László
Rohrbacher Laura
Ruskó Tímea
Tánczos András
Tímár Orsolya
Toldi László

10.A
Osztályfőnök: Kubatov Antal

Ádám Dorottya
Bátorfi Karmen
Bodolai Henrietta
Bodrogi Dominika
Bogdán László
Bognár Máté
Csécs Barbara
Farkas Dávid Ágoston
Fehér Evelin
Győrfi-Bátori András
Horváth Dávid Géza
Horváth Emese
Horváth Győző
Juszt Janka
Kétszeri Bence
Kiss Bálint
Kling József
Kovács Szilárd
Mohay Mária
Nagy Dorottya Mónika
Németh Péter Bence
Nevezi Csenge
Novográdecz Katalin
Sándor Krisztián
Sári Anna
Serman Bianka
Sinka Soma
Sudár Roland
Szigeti Balázs
Szvath Péter Dániel
Takács Anna
Tóth Ákos
Tóth Szabina
Vida Kristóf Róbert
Werkmann Virág Anna
Ziegenheim Gitta Katalin

10.B
Osztályfőnök: Hunka Gáborné

Albercht Barbara
Bánovics Alexander
Bathó Fruzsina
Deme Marcell István
Dezsőfi Vivien
Ferencz Bernadett
Győrbíró Dávid Márk
Hadi Bettina Loretta
Havriljak Sándor
Jandzsó Diána
Juhász Lilla
Kárnyáczki Kevin
Kővágó Ákos
Kránicz Máté
Lábodi Bálint
Lelovics Anita Anna
Monostori Máté Ágoston
Oláh Tamás Ákos
Óvári Zsombor
Palkovics Péter
Parrag Sára Zsófia
Pintér Franciska
Radics Barbara
Sebők Ajna
Sovány Emese
Szabó Dorottya
Szakály Áron
Széphalmi Diána Nárcisz
Urr Csilla
Uzsák Patrícia
Végh Jessica
Vékony Emese
Vida Péter
Wertencach Vince

10.C
Osztályfőnök: Lévai Iván

Beszterczán Ilka
Csuka Hanna
Eigner Péter
Gerencsér Regina
Hartman Júlia
Horváth Hanga Zsófia
Járfás Vivien
Keszkenős Karola
Kiss Krisztina
Korompay Olivér
Mászi Anikó
Máthé Luca
Merczel Réka
Molnár Médea
Osváth Rebeka
Rákhely Ágnes
Ritecz Kristóf
Solymosi Norbert
Szász Gergő
Szécsi Gréta
Szulimán Krisztina
Telkes Bettina
Torma Adrienne
Varga Barbara
Varga Péter
Vass Ádám

10.D
Osztályfőnök: Biczóné Lengyel Beáta

Behek Luca
Bene Réka
Böndicz Boglárka
Czeferner Richárd
Dan Kristóf Tibor
Fodor Tamás Krisztián
Futó Rebeka
Fülöp Claudia
Hamrák János
Ittzés Borbála
Kaposi Máté
Keszthelyi Dóra
Kocsis Viktória
Komár Virág
Koppány Dorina
Kovács Gyula
Kovács Máté
Mátyás Richárd
Molnár Enikő
Monory Anna
Pallósi Dániel
Szabó Koppány
Takács Boldizsár
Tiliczki Ádám Bence
Tóth Martin
Varga Ákos
Veress Péter

10.E
Osztályfőnök: Gaál Csilla

Ágoston Noel Barnabás
Balla Dávid
Bódis Szabina
Bói Viktor Norbert
Csapó Dániel
Erdősi Lili
Falusi Máté
Gobányi Viktória
Habermayer Sándor
Hegedűs Nikolett
Horváth Bettina Lilien
Horváth Dorottya
Horváth István
Ludrik Boglárka
Munkácsy Levente
Nagy Imre
Németh Gyula Bence
Pápa László
Póré Luca
Port Viktória
Raposa Bianka
Réder György
Rofrics Dominika
Takács Edvárd
Ujj Dóra Viktória
Varga Rebeka

10.F
Osztályfőnök: Dr. Sülle Csabáné

Balogh Veronika
Bogdán Mária Eszter
Bona Gabriella
Földi Dániel
Gazdag Csilla Viola
Halász László
Héjjas Gergő
Homola Mónika
Imre Ferenc Dávid
Katona Szilvia Anna
Kiss Gábor
Kiss Martin Milán
Kiss Sándor
Kukuruzsnyák Noémi
Kurják Petra
Lőrinczi Norbert
Mándli Renáta
Molnár Erzsébet
Molnár Krisztián
Nagy Tamás
Orsós Hajnalka
Orsós Krisztina
Rácz Ildikó
Rövid Norbert
Schmidt Virág
Simora Szimonetta
Sipos Kinga
Sós Ádám
Tebeli Tímea
Tóth Ákos Mihály
Tóth Krisztina
Vancsura Vivien
Varga Anett

11.A
Osztályfőnök:
Kertészné Bagi Beatrix

Adrásofszky Dániel Zsolt
Bajzik Bence
Balogh Nárcisz
Balogh Soma
Bingler Arnold
Bodó Bence
Bogdán Timea
Borovszky Ádám János
Desztics Armand
Dibusz Dominik
Donmáyer Dávid
Eicher Noémi
Gyulai Réka
György Judit
Herczeg Bálint
Horváth Tamara
Jezeri Sarolta
Jobbik Eszter
Katona Bálint
Kékes Áron
Kiss Adél
Kiss Dániel
Koch Nóra
Lakatos Zsombor
Lanszki Zsófia
Majláth Zoltán
Mezriczry Bence
Perneczki Lilla
Puspán Sára
Püspök Fanni
Sárközy Kristóf
Végh Dávid
Vidus Beatrix
Vörhendy Nóra
Wolf Tamás

11.B
Osztályfőnök: Horváth László

Ács Enikő Judit
András Katinka
Angyal Réka
Bacza Alexandra
Balogh Boglárka Bozica
Bánóczy Lili
Bohár Péter Bence
Botos Erzsébet
Ferenczi Krisztina
Fodor Gréta
Fogel Veronika
Gábor Dorina
Halász Henriette
Hartmann Nikoletta
Horváth Benjámin
Horváth Mátyás
Horváth Réka
Hunka Balázs
Katona Viktória
Kosztich Anna
Lővi Vilmos
Lukoviczki Péter Pál
Major András
Máyer Gábor
Monory Ráhel
Nemes Márk
Paróczi Csenge
Sándor Gergely
Szabó Dóra
Szira Flóra
Szpiszár Georgina
Tomity Fruzsina
Tóth Luca

11.C
Osztályfőnök: Dr. Csukáné Dr. Sós Andrea

Ambrusics Anna
Árvai Zsófia
Balázs Bence
Fajtai Krisztina
Farkas Petra
Filó Sebestyén
Gém Fruzsina
György-Dávid Valentin
Hajdu Eliza
Haragh Ádám
Héra Gabriella
Horváth Bence
Horváth Klaudia
Hosszú András
Kalina Katalin
Kaluvár Dorina
Kiss Kornél
Kovács Vilmos Dániel
Laczkó-Pap Márk
Magyar Cecília
Makai Ivett
Krisztián Lajos
Mihalics Gergely
Molnár Eliza
Mráz Rebeka
Póré Renáta
Szabó Bence
Szántai Bálint
Szántó Florina
Szlovák Dalma
Zsalakovics Máté

11.D
Osztályfőnök:
Sárközy Andrea

Albertus Ádám
Balogh Barnabás
Balogh Dávid
Bárdosi Bence
Biczó Marianna
Bükfa András
Csabai Diána
Gáspár Erzsébet Krisztina
Gaszner Máté
Győrfi Mátyás
Hoffmann Henrik
Horváth Róbert
Ivusza Tamás
Kovács Bence
Major Martina
Nagy Mirtill
Palásti Zsófi Zea
Pápa Zsófia
Sattler Dániel
Sudár Mariann
Szabó Anita
Takács Eliza
Takács Máté
Tóth Áron
Ujlaki Áron Gyula
Vida Norbert
Zakariás Fanni

11.F
Osztályfőnök:
Kaszti Gyula

Ádám Ágnes
Balázs Mónika
Balog Zsuzsanna
Berend Bálint
Béres János
Bogdán Bianka
Bogdán Renáta
Bognár Mónika
Both Aliz
Csonka Mária
Dávid Regina
Fehér Georgina
Gazdag Ilona
Holczmann Oriána Atina
Illés Kitti
Jakucs Péter
Kányási Tamara
Kelemen Anita
Kiss Andrea
Klokk Vanessza
Kocsis Zsófia
Kovács Dóra
Kovácsik Ivett
Nagy Dorina Alexandra
Papp Bálint
Péterfi Zsolt
Szántó Kitti
Szerelem Antónia
Takács Anita
Valkó Gabriella
Valkó Gábor
Varga Gergő
Vidd Evelin

12.A
Osztályfőnök:
Dr. Miklós Endréné

Ács Antónia Nikoletta
Baintner Dániel
Balatincz Laura
Balogh Noémi
Bene Bence
Bene Zsófia
Berta Bálint Dániel
Bók Richárd
Fésüs Viktória
Fodor Fanni
Horváth Dániel
Horváth Timót Voldemár
Ipolyi-Gáts Hunor
Juhász Adrienn Vivien
Komjáti Tibor
Kovács Ádám
Kovács Nándor
Major Péter Bálint
Makai Botond
Mikola Ferenc
Nagy Katinka
Palancsa Vivien
Perák Tamás
Rávai Attila
Reichert Gréta
Somogyvári Kitti
Stier Tibor Balázs
Sziber Alexandra
Szlotta András
Szpiszár Tamás
Teglovics Lúcia
Varju András
Viszinger Evelin
Weimann Richárd

12.B
Osztályfőnök:
Farkas Klára

Ágoston Krisztina
Békefi Balázs András
Bodó Richárd
Bói Sabina Kíra
Emődi Loretta
Hajdú Nikolett
Halász Lili
Horváth Lilla
Hunyadkürti Soma
Jakó Nikolett
Járfás Karola
Juhász Ádám
Keller Cintia
Kiss Julianna
Koltai Kinga
Kovács Evelin
Kőrösi Viktoria Eszter
Lancsák Tamás
Lencsés Rebeka
Lukács Zoltán
Nagy Sára
Pető Loretta
Rácz Ádám
Rácz Krisztina Anna
Sebdenics Márk
Székelyi Réka
Tancsik Kitti
Tóth Vivien
Weiminger Fatima
Zimre Márk
Hiczó Lili

12.C
Osztályfőnök:
Rába Erzsébet

Ádám Diána
Balogh Vivien
Batta Zsolt Iván
Baner Kitti
Bertalan Krisztina
Borda Bence Balázs
Böröcz Annamária
Csuka Sára Imola
Farkas Szilvia
Fokvári Dalma
Geck Tamás
Gosztonyi Ákos
Győri Teodor
Hrankai Petra
Jakab Ákos
Kele Richárd
Kercsó Barbara
Keszi Éva
Kis-Király Barna
Kocsis Eszter
Kozics Noémi
Króth Kitti
Máté Lili
Mihalics Gábor
Péter Ágoston
Porcz Dóra
Schmidt Virág
Stankovics Mátyás
Szentes Lejla
Szöllősi Dániel
Tavaszi Zsolt József
Tóth Dorottya
Vadász Fruzsina
Varga Alexandra
Witzl Petra

12.D
Osztályfőnök:
Herzsenyák László

Balogh Ákos
Bank Balázs
Biczó Péter
Bostyai Marcell
Csóti Dániel
Fogel Anna
Fördős Fanni
Fördős Krisztina
Horváth Fanni
Husi Luca
Juhász Norina
Kakuszi Annamária
Kerepesi Dávid
Kispál Katalin
Koppány Gergő
Kovács Krisztina
Lehota Balázs
Lénárth Levente
Marosi Patrik
Meláth Szabolcs
Nagy Klaudia
Paróczi Gergő
Polai Alexndra
Rádli Nikolett
Sürge Evelin
Szabó Laura Tünde
Sentágotai Attila
Tóth Máté
Vadász Gábor
Zsizsik Xénia

12.F
Osztályfőnök:
Kovács István

Antal Krisztina Gabriella
Bogdán Beatrix
Borbély Beáta Nikolett
Czinderi Anett
Czirfusz Réka
Dudás Barbara
Felder Szabolcs
Héjjas Orsolya
Ignácz Emőke
Jáger Tímea
Karé Viktor
Nagy Nóra
Páli Viktória
Papp István
Pekri Katalin
Rövid Zsolt
Somodi Andrea
Szél Bálint Richárd
Tebeleli Nikolett
Udvari Balázs
Vajda Eszter
Váradi Ádám
Vida Zoltán
Visnyei András
Vörös Erik

13.F
Osztályfőnök:
Tóthné Berzsán Gabriella

Balogh Cintia
Boros Lilla Melinda
Buzsáki Dávid
Cseh Ivett
Cser Franciska
Dékány Adrienn Eszter
Bruzsin Réka
Györfi Zsófia
Gyurákovics Martin
Hosszú Balázs
Ilisics Bernadett
Járfás Krisztián
Kamarás Barbara
Katona Rita
Miha Tímea
Németh Patrícia
Orbán Bálint
Orsós Zoltán
Pál Alexandra
Péterfi Judit
Schrauff Rebeka
Szabó Ádám
Szántó Zoltán
Tánczos Ferenc Tibor
Tóth Kitti
Tömör Judit Magdolna
Városi Adrienn
Zsebi Anett

Share/Save/Bookmark