Ma 2018. szeptember 25., kedd, Eufrozina és Kende napja van. Holnap Jusztina napja lesz.

Versenyeredmények a 2012-2013-as tanévben

Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő tanároknak!

Magyar Látványtánc Bajnokság arany minősítés Terbe Petra 9. F
Magyar Látványtánc Bajnokság 2. és 3. hely csapatban, Európa Bajnokságra jutott Terbe Petra 9. F
Mazsorettek Országos Vándorkupa Versenye 1. hely, Az év mazsorettje cím Terbe Petra 9. F
"Tégy a korrupció ellen" megyei rajzpályázat 2.hely Tóth Szabina 11. D Kaszti Gyula
"Tégy a korrupció ellen" megyei rajzpályázat 3.hely Kányási Tamara 12. F Kaszti Gyula
"Tégy a korrupció ellen" megyei rajzpályázat sikeresen szerepelt Bárci Csenge 10. Kaszti Gyula
"Tégy a korrupció ellen" megyei rajzpályázat sikeresen szerepelt Dávid Regina 12. F Kaszti Gyula
AJTP 13. Művészeti Fesztivál képzőművészet - fotó kategória, ezüst minősítés Terbe Petra 9. F
AJTP 13. Művészeti Fesztivál egyéb kategóriában ezüst minősítés Terbe Petra 9. F
AJTP 13. Művészeti Fesztivál irodalmi alkotás - vers kategória, bronz minősítés Csörsz Kamilla 9. F
AJTP 13. Művészeti Fesztivál színjátszás kategória, arany minősítés, különdíj, "Semmi" című darab Varga Balázs 9. F
AJTP 13. Művészeti Fesztivál színjátszás kategória, arany minősítés, különdíj, "Semmi" című darab Fekete Eszter 9. F
AJTP 13. Művészeti Fesztivál színjátszás kategória, arany minősítés, különdíj, "Semmi" című darab Terbe Petra 9. F
AJTP 13. Művészeti Fesztivál színjátszás kategória, arany minősítés, különdíj, "Semmi" című darab Oláh Viktória 9. F
AJTP 13. Művészeti Fesztivál színjátszás kategória, arany minősítés, különdíj, "Semmi" című darab Cocieanga Letícia 9. F
AJTP 13. Művészeti Fesztivál színjátszás kategória, arany minősítés, különdíj, "Semmi" című darab Gáspár Balázs 9. F
AJTP 13. Művészeti Fesztivál színjátszás kategória, arany minősítés, különdíj, "Semmi" című darab Gáspár Attila 9. F
AJTP 13. Művészeti Fesztivál színjátszás kategória, arany minősítés, különdíj, "Semmi" című darab Schulz Máté 9. F
AJTP 13. Művészeti Fesztivál színjátszás kategória, arany minősítés, különdíj, "Semmi" című darab Tóth Álmos 9. F
AJTP 13. Művészeti Fesztivál színjátszás kategória, arany minősítés, különdíj, "Semmi" című darab Kovács Titanilla 9. F
AJTP 13. Művészeti Fesztivál színjátszás kategória, arany minősítés, különdíj, "Semmi" című darab Wirth Csaba 9. F
AJTP 13. Művészeti Fesztivál színjátszás kategória, arany minősítés, különdíj, "Semmi" című darab Csutorás Beatrix 9. F
AJTP 13. Művészeti Fesztivál színjátszás kategória, arany minősítés, különdíj, "Semmi" című darab Maros Mátyás 9. F
AJTP 13. Művészeti Fesztivál színjátszás kategória, arany minősítés, különdíj, "Semmi" című darab Szili Dániel 9. F
AJTP 13. Művészeti Fesztivál színjátszás kategória, arany minősítés, különdíj, "Semmi" című darab Nyírő Dominika 9. F
Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematikai Emlékverseny 9. évfolyam - dicséret Jakó Fanni 9. A Kubatov Antal-Szabó József
Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematikai Emlékverseny 9. évfolyam - dicséret Verkman András 9. A Kubatov Antal-Szabó József
Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematikai Emlékverseny 11. évfolyam - dicséret Győrfi-Bátori András 11. A Kubatov Antal-Tóthné Berzsán Gabriella
Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematikai Emlékverseny 11. évfolyam - dicséret Sándor Krisztián 11. A Kubatov Antal-Tóthné Berzsán Gabriella
Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematikai Emlékverseny 11. évfolyam - dicséret Werkmann Virág Anna 11. A Kubatov Antal-Tóthné Berzsán Gabriella
Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematikai Emlékverseny 11. évfolyam - III. díj Horváth Győző 11. A Kubatov Antal-Tóthné Berzsán Gabriella
Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematikai Emlékverseny 12. évfolyam - dicséret Bingler Arnold 12. A Kubatov Antal-Szigeti Tamás
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny országos 11. hely Jakó Fanni 9.A Kubatov Antal-Szabó József
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny országos 4. hely Sándor Krisztián 11. A Kubatov Antal-Tóthné Berzsán Gabriella
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny országos 13. hely Bingler Arnold 12. A Kubatov Antal-Szigeti Tamás
Nemzetközi Kenguru Matematikaverseny országos 15. hely Kétszeri Bence 11. A Kubatov Antal-Tóthné Berzsán Gabriella
Ránki György regionális történelemverseny regionális döntőben 8. hely Szikra Levente 9. B Szabó Gabriella
Sakk Diákolimpia egyéni 13. hely Zakariás Fanni 12. D
"Magyarország jó tanuló-jó sportolója" címet kapta Kalmár Dorina 12. C
Angol-Német-Francia Nyelvi és Országismereti Verseny német nyelv 5. hely Filó Sebestyén 12. C Fekete Anikó
Angol-Német-Francia Nyelvi és Országismereti Verseny német nyelv 11. hely Árvai Zsófia 12. C Gyengéné Kasza Katalin
Angol-Német-Francia Nyelvi és Országismereti Verseny német nyelv 13. hely Szántai Bálint 12. C Gyengéné Kasza Katalin
Angol-Német-Francia Nyelvi és Országismereti Verseny német nyelv 14. hely Árvai Péter 9. C Rába Erzsébet
Angol-Német-Francia Nyelvi és Országismereti Verseny német nyelv 14. hely Lővi Vilmos 12. B Rába Erzsébet
Angol-Német-Francia Nyelvi és Országismereti Verseny német nyelv 17. hely Lakatos Zsombor 12. A Rába Erzsébet
Angol-Német-Francia Nyelvi és Országismereti Verseny angol nyelv 2. hely Palkó Richárd 10. A Imre Krisztina
Angol-Német-Francia Nyelvi és Országismereti Verseny angol nyelv 7. hely Bostyai Virág 9. Dr. Csukáné Dr. Sós Andrea
Angol-Német-Francia Nyelvi és Országismereti Verseny angol nyelv 7. hely Hosszú András 12. C Dr. Csukáné Dr. Sós Andrea
Angol-Német-Francia Nyelvi és Országismereti Verseny angol nyelv 11. hely Csábráki Dávid 9. A Dr. Csukáné Dr. Sós Andrea
Angol-Német-Francia Nyelvi és Országismereti Verseny angol nyelv 12. hely Kovács Vilmos Dániel 12. C Dr. Csukáné Dr. Sós Andrea
Angol-Német-Francia Nyelvi és Országismereti Verseny angol nyelv 19. hely Németh Laura 9. Pilbauerné Bálint Beatrix
Eötvös József Szónokverseny (ELTE BTK által középiskolásoknak szervezett) regionális fordulóban elismerő oklevél Puska Zoltán 10. C Dr. Ferdinandy Csabáné
Eötvös József - műveltségi vetélkedő regionális fordulóban megosztott 1. díj Puska Zoltán 10. C Dr. Ferdinandy Csabáné
Mentovich Ferenc természettudományos verseny országos 12. hely Bogdán Hajnalka 10. F Hunka Gáborné
42. Országos Elsősegélynyújtó Verseny 1. hely felnőtt csapatban, Vöröskereszt története Radics Barbara 11. B
42. Országos Elsősegélynyújtó Verseny 1. hely felnőtt csapatban, Vöröskereszt története Palkovics Péter 11. B
42. Országos Elsősegélynyújtó Verseny 1. hely felnőtt csapatban, Vöröskereszt története Hunka Balázs 12. B
42. Országos Elsősegélynyújtó Verseny 1. hely felnőtt csapatban, elsősegélynyújtás Radics Barbara 11. B
42. Országos Elsősegélynyújtó Verseny 1. hely felnőtt csapatban, elsősegélynyújtás Palkovics Péter 11. B
42. Országos Elsősegélynyújtó Verseny 1. hely felnőtt csapatban, elsősegélynyújtás Hunka Balázs 12. B
Irinyi János Kémiaverseny országos döntőben 3. hely Koch Lilla 10. D Dr. Miklós Endréné
Irinyi János Kémiaverseny országos döntőben 18. hely Schneiker Anita 10. D Dr. Miklós Endréné
Középiskolai Kémiai Lapok "Kémia angolul" levelező verseny kiemelkedő eredményt ért el Puska Zoltán 10. C Dr. Miklós Endréné
Arany Dániel Matematikaverseny országos döntőben 3. díj Jakó Fanni 9.A Kubatov Antal és Szabó József
Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny döntőben 23. hely Haragh Péter Balázs 10. B Herzsenyák László
CORSO rajzpályázat "Mai Corso" kategória városi 1. díj Bogdán Hajnalka 10. F Kaszti Gyula
CORSO rajzpályázat "Mai Corso" kategória városi 2. díj Széphalmi Diána 11. B Kaszti Gyula
CORSO rajzpályázat "Mai Corso" kategória városi 3. díj Bogdán Tímea 12. A Kaszti Gyula
CORSO rajzpályázat "Régi korzók hangulata" kategória városi 1. díj Jobbik Eszter 12. A Kaszti Gyula
CORSO rajzpályázat "Régi korzók hangulata" kategória városi 2. díj Nevezi Csenge 11. A Kaszti Gyula
CORSO rajzpályázat "Régi korzók hangulata" kategória városi 3. díj György Judit 12. A Kaszti Gyula
OKTV - biológia II. kategória döntőben 34. hely Bajzik Bence 12. A Kertészné Bagi Beatrix
OKTV - biológia II. kategória döntőben 16. hely Koch Nóra 12. A Kertészné Bagi Beatrix
Éneklő Ifjúság országos minősítő hangverseny Arany Diploma, Országos Dícsérő Oklevél minősítés Táncsics Mihály Gimnázium Énekkara Sárközy Andrea
AJTP- Országos Matematikaverseny 9. évfolyam 1. hely Cocieanga Letícia 9. F Tóthné Berzsán Gabriella
AJTP- Országos Matematikaverseny 9. évfolyam 7. hely Maros Mátyás 9. F Tóthné Berzsán Gabriella
AJTP- Országos Matematikaverseny 9. évfolyam 7. hely Szili Dániel 9. F Tóthné Berzsán Gabriella
AJTP- Országos Matematikaverseny 9. évfolyam 7. hely Tóth Bálint 9. F Tóthné Berzsán Gabriella
AJTP- Országos Matematikaverseny 9. évfolyam 16. hely Petrus Szibil Petra 9. F Tóthné Berzsán Gabriella
AJTP- Országos Matematikaverseny 9. évfolyam 20. hely Nyírő Dominika 9. F Tóthné Berzsán Gabriella
AJTP- Országos Matematikaverseny 10. évfolyam 5. hely Major Krisztina 10. F Horváth László
AJTP- Országos Matematikaverseny 10. évfolyam 16. hely Tánczos András 10. F Horváth László
AJTP - 13. Sporttalálkozó fiú röplabda 1. hely Gáspár Balázs 9. F
AJTP - 13. Sporttalálkozó fiú röplabda 1. hely Gáspár Attila 9. F
AJTP - 13. Sporttalálkozó fiú röplabda 1. hely Tóth Bálint 9. F
AJTP - 13. Sporttalálkozó fiú röplabda 1. hely Máhl Krisztián 9. F
AJTP - 13. Sporttalálkozó fiú röplabda 1. hely Wirth Csaba 9. F
AJTP - 13. Sporttalálkozó leány röplabda 3. hely Csörsz Kamilla 9. F
AJTP - 13. Sporttalálkozó leány röplabda 3. hely Dornai Dzsesszika 9. F
AJTP - 13. Sporttalálkozó leány röplabda 3. hely Nyírő Dominika 9. F
AJTP - 13. Sporttalálkozó leány röplabda 3. hely Lajtos Lívia 9. F
AJTP - 13. Sporttalálkozó leány röplabda 3. hely Fekete Eszter 9. F
"Nyelvtudással az Egységes Európáért" Alapítvány által meghirdetett verseny országos döntőbe, a legjobb 20 közé jutott Buni Dominika 11. C Gyengéné Kasza Katalin
"Nyelvtudással az Egységes Európáért" Alapítvány által meghirdetett verseny országos döntőben 2. hely Buni Dominika 11. C Gyengéné Kasza Katalin
"Nyelvtudással az Egységes Európáért" Alapítvány által meghirdetett verseny országos döntőbe, a legjobb 20 közé jutott Gerencsér Regina 11. C Gyengéné Kasza Katalin
"Nyelvtudással az Egységes Európáért" Alapítvány által meghirdetett verseny országos döntőben 4. hely Gerencsér Regina 11. C Gyengéné Kasza Katalin
"Nyelvtudással az Egységes Európáért" Alapítvány által meghirdetett verseny országos döntőbe, a legjobb 20 közé jutott Szász Gergő 11. C Gyengéné Kasza Katalin
Kitaibel Pál Biológiai és Környezetvédelmi Verseny megyei forduló 1. hely, országos döntőbe jutás Kovács Eszter 9. D Dr. Miklós Endréné
Kitaibel Pál Biológiai és Környezetvédelmi Verseny megyei forduló 2. hely, országos döntőbe jutás Trixler Bettina 10. D Dr. Miklós Endréné
OKTV olasz nyelvi döntőben 12. helyezés Szilvási Anna 12.D Oláh Erzsébet
„Tudomány ami összeköt" PTE ÁOK pályázata biológia kategóriában 1. hely Vörhendi Nóra 12. A Kertészné Bagi Beatrix
„Tudomány ami összeköt" PTE ÁOK pályázata biológia kategóriában elismerő oklevelet kapott Pandúr Richárd 11. A Kertész Róbert
Shotokan Karate Európa Kupa, Pécs 1. hely 14-15 éveseknél Sipos Adél 9. F Horváth Tibor
Shotokan Karate Európa Kupa, Pécs 2. hely 16-17 éveseknél felnevezéssel Sipos Adél 9. F Horváth Tibor
Karate Magyar Bajnokság 5. hely 14-15 éveseknél KUMITE kategóriában Sipos Adél 9. F Horváth Tibor
II. Karate Maraton teljes maraton (30.000 technika) teljesítése Sipos Adél 9. F Horváth Tibor
Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny döntőbe jutott Haragh Péter Balázs 10. B Herzsenyák László
OKTV- informatika I. kategória döntőben 30. hely Hamrák János 11. D Biczóné Lengyel Beáta, Kovács Ágnes
OKTV- német I. kategória döntőben 14. hely Árvai Zsófia 12. C Gyengéné Kasza Katalin
Juhász Ferenc Emlékverseny Világkupa - kempo sportág önvédelem kategória 2. hely Schulz Máté 9. F
Juhász Ferenc Emlékverseny Világkupa - kempo sportág chikara kurabe kategória 2. hely Schulz Máté 9. F
Gloria Victis országos 42. csapatban Jakucs Péter 12.F Szabó Gabriella
Gloria Victis országos 42. csapatban Berend Bálint 12. F Szabó Gabriella
Gloria Victis országos 42. csapatban Vida Zoltán 13. F Szabó Gabriella
COPUS Kaposvári Várostörténeti verseny csapatban 3. hely Harragh Balázs 10. B Szabó Gabriella, Kovács István
COPUS Kaposvári Várostörténeti verseny csapatban 3. hely Horváth Emese 11. A Szabó Gabriella, Kovács István
COPUS Kaposvári Várostörténeti verseny csapatban 3. hely Percze Márton 10. B Szabó Gabriella, Kovács István
Kossuth Szövetség Történelmi pályázata (országos) arany minősítés Páli Annamária 10. F Szabó Gabriella
Kossuth Szövetség Történelmi pályázata (országos) különdíj Furián Nikolett 10. F Szabó Gabriella
„Lekötelező irodalom” Megyei szavalóversenyen kiváló eredménnyel szerepelt Gelencsér Anna 10. C Dr. Ferdinandy Csabáné
„Lekötelező irodalom” Megyei szavalóversenyen kiváló eredménnyel szerepelt Jáger Tímea 12. D Dr. Ferdinandy Csabáné
„Lekötelező irodalom” Megyei szavalóversenyen kiváló eredménnyel szerepelt Bencs Fruzsina 10. D Farkas Klára
„Lekötelező irodalom” Megyei szavalóversenyen megyei döntőben 2. hely Ádám Ágnes 12. F Fekete Anikó
AJTP Országos Nyelvi Verseny - német nyelv 3. hely Bogdán Mária Eszter 11. F Fekete Anikó
Torna Diákolimpia országos döntőben 7. helyezés Rövid Zsolt 13. F Hodics Zoltán
Torna Diákolimpia országos döntőben 7. helyezés Szél Bálint 13. F Hodics Zoltán
Torna Diákolimpia országos döntőben 7. helyezés Rövid Norbert 11.F Hodics Zoltán
Torna Diákolimpia országos döntőben 7. helyezés Lőrincz Norbert Levente 11. F Hodics Zoltán
Torna Diákolimpia országos döntőben 7. helyezés Győrfi-Bátori András 11. A Hodics Zoltán
Torna Diákolimpia országos döntőben 7. helyezés Valkó Gábor 12. F Hodics Zoltán
Amatőr Országos Kosárlabda Döntő 12. hely Hunka Balázs 12. B Karácsonyi Tamás
Amatőr Országos Kosárlabda Döntő 12. hely Kovács Bence 12. D Karácsonyi Tamás
Amatőr Országos Kosárlabda Döntő 12. hely Lakatos Zsombor 12. A Karácsonyi Tamás
Amatőr Országos Kosárlabda Döntő 12. hely Bingler Arnold 12. A Karácsonyi Tamás
Amatőr Országos Kosárlabda Döntő 12. hely Tóth Ákos 11. A Karácsonyi Tamás
Amatőr Országos Kosárlabda Döntő 12. hely Németh Péter 11. A Karácsonyi Tamás
Amatőr Országos Kosárlabda Döntő 12. hely Sinka Soma 11. A Karácsonyi Tamás
Amatőr Országos Kosárlabda Döntő 12. hely Bálint Péter 10. A Karácsonyi Tamás
Amatőr Országos Kosárlabda Döntő 12. hely Árvai Péter 9. C Karácsonyi Tamás
Amatőr Országos Kosárlabda Döntő 12. hely Fogel János 10. B Karácsonyi Tamás
Amatőr Országos Kosárlabda Döntő 12. hely Tolnai Bence 10. C Karácsonyi Tamás
Sakk megyei döntőben 1. hely- fiúk Andrásofszky Dániel 12. A Karácsonyi Tamás
Sakk megyei döntőben 1. hely- fiúk Weisdorn Patrik 10. A Karácsonyi Tamás
Sakk megyei döntőben 1. hely- fiúk Magyar Zoltán 10. D Karácsonyi Tamás
Sakk megyei döntőben 1. hely- fiúk Simon Barnabás 10. D Karácsonyi Tamás
Sakk megyei döntőben 1. hely- lányok Perneczki Lilla 12. A Karácsonyi Tamás
Sakk megyei döntőben 1. hely- lányok Zakariás Fanni 12. D Karácsonyi Tamás
Sakk megyei döntőben 1. hely- lányok Csabai Diána 12. D Karácsonyi Tamás
Arany Dániel Matematikaverseny országos döntőbe jutott Jakó Fanni 9.A Kubatov Antal-Szabó József
Arany Dániel Matematikaverseny országos döntőbe jutott Koch Lilla 10. D Szigeti Tamás
Röplabda amatőr országos döntőben-fiú csapat 2. hely Borovszky Ádám 12.A Gaál Csilla
Röplabda amatőr országos döntőben-fiú csapat 2. hely Lővi Vilmos 12. B Gaál Csilla
Röplabda amatőr országos döntőben-fiú csapat 2. hely Mihalics Gergely 12. C Gaál Csilla
Röplabda amatőr országos döntőben-fiú csapat 2. hely Laczkó-Pap Márk 12. C Gaál Csilla
Röplabda amatőr országos döntőben-fiú csapat 2. hely Ujlaki Áron 12. D Gaál Csilla
Röplabda amatőr országos döntőben-fiú csapat 2. hely Bükfa András 12. D Gaál Csilla
Röplabda amatőr országos döntőben-fiú csapat 2. hely Kaposi Máté 11. D Gaál Csilla
Röplabda amatőr országos döntőben-fiú csapat 2. hely Czeferner Richárd 11. D Gaál Csilla
Röplabda amatőr országos döntőben-fiú csapat 2. hely Ihász Bálint 9. A Gaál Csilla
Röplabda amatőr országos döntőben-fiú csapat 2. hely Ujlaki Soma 9. A Gaál Csilla
Ránki György regionális történelemverseny megyei döntőben 2. hely, regionális döntőbe jutott Szikra Levente 9. B Szabó Gabriella
Ránki György regionális történelemverseny megyei döntőben 6. hely Percze Márton 10. B Kovács István
Ránki György regionális történelemverseny megyei döntőben 7. hely Deme Marcell István 11. B Gelencsér László
Irinyi János Kémiaverseny megyei döntőben I. kategória 1. hely Kovács Eszter 9. D Dr. Miklós Endréné
Irinyi János Kémiaverseny megyei döntőben I. kategória 2. hely Batta Sára 9. D Dr. Miklós Endréné
Irinyi János Kémiaverseny megyei döntőben II. kategória 1. hely Schneiker Anita 10. D Dr. Miklós Endréné
Irinyi János Kémiaverseny megyei döntőben II. kategória 2. hely Koch Lilla 10. D Dr. Miklós Endréné
Irinyi János Kémiaverseny megyei döntőben II. kategória 3. hely Pavlovics Dóra 10. D Dr. Miklós Endréné
Irinyi János Kémiaverseny megyei döntőben II. kategória 4. hely Németh Klaudia 10. D Dr. Miklós Endréné
Irinyi János Kémiaverseny megyei döntőben II. kategória 5. hely Bencs Fruzsina 10. D Dr. Miklós Endréné
Irinyi János Kémiaverseny megyei döntőben II. kategória 6. hely Szilvási Dóra 10. A Dr. Miklós Endréné
Irinyi János Kémiaverseny megyei döntőben II. kategória 8. hely Novotnik Erik 10. D Dr. Miklós Endréné
XXII. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, Győr I. díj Jakó Fanni 9.A Kubatov Antal-Szabó József
XXII. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, Győr I. díj Sándor Krisztián 11. A Kubatov Antal-Tóthné Berzsán Gabriella
XXII. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, Győr II. díj Werkmann Virág Anna 11. A Kubatov Antal-Tóthné Berzsán Gabriella
XXII. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, Győr II. díj Bingler Arnold 12. A Kubatov Antal-Szigeti Tamás
XXII. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, Győr Dicséret Katona Bálint 12. A Kubatov Antal-Szigeti Tamás
XXII. Nemzetközi Magyar Matematikaverseny, Győr Dicséret Molnár Marcell 10. A Drankovics József-Horváth László
OKTV- biológia II. kategória döntőbe jutott Bajzik Bence 12. A Kertészné Bagi Beatrix
OKTV- biológia II. kategória döntőbe jutott Koch Nóra 12. A Kertészné Bagi Beatrix
Fodor József Biológiaverseny regionális fordulóban 10. 11. évfolyam 2. hely Pandúr Richárd 11. A Kertész Róbert
Fodor József Biológiaverseny regionális fordulóban 10. 11. évfolyam 5. hely Sári Anna 11. A Kertész Róbert
Fodor József Biológiaverseny regionális fordulóban 10. 11. évfolyam 9. hely Bodrogi Dominika 11. A Kertész Róbert
Fodor József Biológiaverseny regionális fordulóban 10. 11. évfolyam 11. hely Fehér Evelin 11. A Kertész Róbert
Fodor József Biológiaverseny regionális fordulóban 10. 11. évfolyam 12. hely Nevezi Csenge 11. A Kertész Róbert
Fodor József Biológiaverseny regionális fordulóban 12. évfolyam 1. hely Koch Nóra 12. A Kertészné Bagi Beatrix
Fodor József Biológiaverseny regionális fordulóban 12. évfolyam 2. hely Bajzik Bence 12. A Kertészné Bagi Beatrix
Fodor József Biológiaverseny regionális fordulóban 12. évfolyam 3. hely Kiss Adél 12. A Kertészné Bagi Beatrix
Fodor József Biológiaverseny regionális fordulóban 12. évfolyam 8. hely Vörhendi Nóra 12. A Kertészné Bagi Beatrix
Fodor József Biológiaverseny regionális fordulóban 12. évfolyam 11. hely Dibusz Dominik 12. A Kertészné Bagi Beatrix
Fodor József Biológiaverseny regionális fordulóban 12. évfolyam 12. hely Balogh Nárcisz 12. A Kertészné Bagi Beatrix
Fodor József Biológiaverseny regionális fordulóban 12. évfolyam 13. hely Majláth Zoltán 12. A Kertészné Bagi Beatrix
Fodor József Biológiaverseny regionális fordulóban 12. évfolyam 14. hely Perneczki Lilla 12. A Kertészné Bagi Beatrix
Fodor József Biológiaverseny regionális fordulóban 12. évfolyam 17. hely György Judit 12. A Kertészné Bagi Beatrix
Fodor József Biológiaverseny regionális fordulóban 12. évfolyam 20. hely Wolf Tamás 12. A Kertészné Bagi Beatrix

Dr. Árokszállásy Zoltán biológia verseny

országos döntőben III. kategória 4. hely

Koch Nóra 12. A

Kertészné Bagi Beatrix

Dr. Árokszállásy Zoltán biológia verseny

országos döntőben III. kategória 8-10. hely

Bajzik Bence 12. A

Kertészné Bagi Beatrix

Dr. Árokszállásy Zoltán biológia verseny

országos döntőben III. kategória 15-17. hely

Gyulai Réka 12. A

Kertészné Bagi Beatrix

Dr. Árokszállásy Zoltán biológia verseny

országos döntőben III. kategória 23-24. hely

Balogh Nárcisz 12. A

Kertészné Bagi Beatrix

Dr. Árokszállásy Zoltán biológia verseny

országos döntőben II. kategória 21. hely

Koch Lilla 10. D

Dr. Miklós Endréné

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

A régió legeredményesebb 4 évfolyamos gimnáziuma

Táncsics Mihály Gimnázium

 

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

9. évfolyam 3. hely

Jakó Fanni 9.A

Kubatov Antal, Szabó József

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

9. évfolyam 4. hely

Verkman András 9. A

Kubatov Antal, Szabó József

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

9. évfolyam 5. hely

Csábráki Dávid 9. A

Kubatov Antal, Szabó József

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

9. évfolyam 6. hely

Maros Mátyás 9. F

Tóthné Berzsán Gabriella

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

9. évfolyam 8. hely

Tóth Bálint 9. F

Tóthné Berzsán Gabriella

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

9. évfolyam 9. hely

Kósa Máté 9. A

Kubatov Antal, Szabó József

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

9. évfolyam csapatban 1. hely

Jakó Fanni 9.A

Kubatov Antal, Szabó József

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

9. évfolyam csapatban 1. hely

Verkman András 9. A

Kubatov Antal, Szabó József

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

9. évfolyam csapatban 1. hely

Csábráki Dávid 9. A

Kubatov Antal, Szabó József

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

10. évfolyam 1. hely

Palkó Richárd 10. A

Drankovics József, Horváth László

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

10. évfolyam 3. hely

Molnár Marcell 10. A

Drankovics József, Horváth László

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

10. évfolyam 5. hely

Szilvási Dóra 10. A

Drankovics József, Horváth László

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

10. évfolyam 6. hely

Koch Lilla 10. D

Szigeti Tamás

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

10. évfolyam 7. hely

Kling Anna 10. A

Drankovics József, Horváth László

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

10. évfolyam 9. hely

Grátz Attila 10. A

Drankovics József, Horváth László

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

10. évfolyam 10. hely

Kurucz Réka 10. A

Drankovics József, Horváth László

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

10. évfolyam csapatban 1. hely

Palkó Richárd 10. A

Drankovics József, Horváth László

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

10. évfolyam csapatban 1. hely

Molnár Marcell 10. A

Drankovics József, Horváth László

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

10. évfolyam csapatban 1. hely

Szilvási Dóra 10. A

Drankovics József, Horváth László

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

11. évfolyam 2. hely

Sándor Krisztián 11. A

Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

11. évfolyam 3. hely

Kétszeri Bence 11. A

Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

11. évfolyam 4. hely

Werkman Virág 11. A

Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

11. évfolyam 5. hely

Sudár Roland 11. A

Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

11. évfolyam 6. hely

Horváth Győző 11. A

Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

11. évfolyam 7. hely

Bodolai Henrietta 11. A

Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

11. évfolyam 8. hely

Győrfi-Bátori András 11. A

Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

11. évfolyam csapatban 1. hely

Sándor Krisztián 11. A

Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

11. évfolyam csapatban 1. hely

Kétszeri Bence 11. A

Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

11. évfolyam csapatban 1. hely

Werkman Virág 11. A

Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

12. évfolyam 1. hely

Katona Bálint 12. A

Kubatov Antal, Szigeti Tamás

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

12. évfolyam 2. hely

Bingler Arnold 12. A

Kubatov Antal, Szigeti Tamás

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

12. évfolyam 3. hely

Végh Dávid András 12. A

Kubatov Antal, Szigeti Tamás

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

12. évfolyam 5. hely

Desztics Armand 12. A

Kubatov Antal, Szigeti Tamás

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

12. évfolyam 6. hely

Andrásofszky Dániel 12. A

Kubatov Antal, Szigeti Tamás

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

12. évfolyam csapatban 1. hely

Katona Bálint 12. A

Kubatov Antal, Szigeti Tamás

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

12. évfolyam csapatban 1. hely

Bingler Arnold 12. A

Kubatov Antal, Szigeti Tamás

Zrínyi Matematika Tesztverseny-megyei forduló

12. évfolyam csapatban 1. hely

Végh Dávid András 12. A

Kubatov Antal, Szigeti Tamás

Verseny neve Helyezés Diák neve Felkészítő tanár
„Szép Magyar Beszéd” megyei döntőben 6. hely Ádám Ágnes 12. F Fekete Anikó
„Szép Magyar Beszéd” megyei döntőben 8. hely Gelencsér Anna 10. C Dr. Ferdinandy Csabáné
Implom József középiskolai helyesírási verseny Kárpát-medencei döntőben 27. hely Kovács Anita 10. B Héder Ágnes
OKTV- informatika I. kategória országos döntőbe jutott Hamrák János 11. D Biczóné Lengyel Beáta, Kovács Ágnes
OKTV-olasz nyelv országos döntőbe jutott Szilvási Anna 12. D Oláh Erzsébet
A szeretet nem fogy el, bennünk él!
című rajzpályázat
1. helyezés Trixler Bettina 10. D Kaszti Gyula
„Forgó morgó” nyári fotópályázat 1. helyezettként SONY fényképezőgépet nyert Trixler Bettina 10. D Kaszti Gyula
OKTV- matematika II. kategória 2. fordulóba jutottak Andrásofszky Dániel 12.A Kubatov Antal, Szigeti Tamás
OKTV- matematika II. kategória 2. fordulóba jutottak Bingler Arnold 12. A Kubatov Antal, Szigeti Tamás
OKTV- matematika II. kategória 2. fordulóba jutottak Desztics Armand 12. A Kubatov Antal, Szigeti Tamás
OKTV- matematika II. kategória 2. fordulóba jutottak Farkas Dávid Ágoston 11.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
OKTV- matematika II. kategória 2. fordulóba jutottak Győrfi-Bátori András 11.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
OKTV- matematika II. kategória 2. fordulóba jutottak Horváth Győző 11. A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
OKTV- matematika II. kategória 2. fordulóba jutottak Katona Bálint 12.A Kubatov Antal, Szigeti Tamás
OKTV- matematika II. kategória döntőbe jutott Katona Bálint 12.A Kubatov Antal, Szigeti Tamás
OKTV- matematika II. kategória 2. fordulóba jutottak Kovács Szilárd 11. A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
OKTV- matematika II. kategória 2. fordulóba jutottak Novográdecz Katalin 11. A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
OKTV- matematika II. kategória 2. fordulóba jutottak Sándor Krisztián 11. A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
OKTV- matematika II. kategória 2. fordulóba jutottak Sárközy Kristóf 12. A Kubatov Antal, Szigeti Tamás
OKTV- matematika II. kategória 2. fordulóba jutottak Végh Dávid András 12. A Kubatov Antal, Szigeti Tamás
OKTV- matematika II. kategória 2. fordulóba jutottak Werkmann Virág Anna 11. A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
OKTV- földrajz 2. fordulóba jutott Kővágó Ákos 11. B Herzsenyák László
OKTV- történelem 2. fordulóba jutott Deme Marcell István 11. B Gelencsér László
OKTV- angol nyelv 2. fordulóba jutott Hosszú András 12. C Dr. Csukáné Dr. Sós Andrea
OKTV- angol nyelv 2. fordulóba jutott Szántai Bálint 12. C Dr. Csukáné Dr. Sós Andrea
OKTV-kémia II. kategória 2. fordulóba jutott Lővi Vilmos 12. B Dr. Miklós Endréné
OKTV- fizika I. kategória 2. fordulóba jutott Bingler Arnold 12. A Drankovics József, Szabó József
OKTV- fizika I. kategória 2. fordulóba jutott Farkas Dávid Ágoston 11.A Tóthné Berzsán Gabriella
OKTV- fizika I. kategória 2. fordulóba jutott Katona Bálint 12.A Drankovics József
OKTV- fizika I. kategória 2. fordulóba jutott Werkmann Virág Anna 11. A Tóthné Berzsán Gabriella
OKTV-olasz nyelv 2. fordulóba jutott Szilvási Anna 12. D Oláh Erzsébet
OKTV- biológia II. kategória 2. fordulóba jutott Bajzik Bence 12. A Kertészné Bagi Beatrix
OKTV- biológia II. kategória 2. fordulóba jutott Horváth Emese 11. A Kertész Róbert
OKTV- biológia II. kategória 2. fordulóba jutott Koch Nóra 12. A Kertészné Bagi Beatrix
OKTV- biológia II. kategória 2. fordulóba jutott Nevezi Csenge 11. A Kertész Róbert
OKTV- biológia II. kategória 2. fordulóba jutott Pandúr Richárd 11. A Kertész Róbert
OKTV- biológia II. kategória 2. fordulóba jutott Szántai Bálint 12. C Hunka Gáborné
OKTV- német I. kategória 2. fordulóba jutott Árvai Zsófia 12. C Gyengéné Kasza Katalin
OKTV- német I. kategória döntőbe jutott Árvai Zsófia 12. C Gyengéné Kasza Katalin
OKTV- informatika I. kategória 2. fordulóba jutott Hamrák János 11. D Biczóné Lengyel Beáta, Kovács Ágnes
OKTV- informatika I. kategória 2. fordulóba jutott Molnár Enikő 11. D Biczóné Lengyel Beáta
OKTV- informatika I. kategória 2. fordulóba jutott Pallósi Dániel 11. D Biczóné Lengyel Beáta, Kovács Ágnes
OKTV- informatika I. kategória 2. fordulóba jutott Papp Bálint 12. F Biczóné Lengyel Beáta
OKTV- informatika I. kategória 2. fordulóba jutott Szilvási Anna 12. D Kovács Ágnes
OKTV- informatika I. kategória 2. fordulóba jutott Veress Péter Imre 11. A Biczóné Lengyel Beáta, Kovács Ágnes
OKTV-filozófia 2. fordulóba jutott Szakály Áron 11. B Szabó Gabriella
Somogy megyei HIV/AIDS prevenciós verseny megyei 2. hely Trixler Bettina 10. D Tamásné Pap Edit
Somogy megyei HIV/AIDS prevenciós verseny megyei 2. hely Deák Gergő 10. D Tamásné Pap Edit
Somogy megyei HIV/AIDS prevenciós verseny megyei 2. hely Novotnik Erik 10. D Tamásné Pap Edit
"Száz év zenéje-Száz iskola zenei játéka" csapatban megyei 2. hely Meiszterics Adrienn 11. C Sárközy Andrea
"Száz év zenéje-Száz iskola zenei játéka" csapatban megyei 2. hely Jáger Tímea 12. D Sárközy Andrea
"Száz év zenéje-Száz iskola zenei játéka" csapatban megyei 2. hely Balogh Hajnalka 10. B Sárközy Andrea
"Száz év zenéje-Száz iskola zenei játéka" csapatban megyei 2. hely Kovács Anita 10. B Sárközy Andrea
Látványsport Fesztivál arany minősítés, közönségdíj Rövid Zsolt 13. F Hodics Zoltán
Látványsport Fesztivál arany minősítés, közönségdíj Rövid Norbert 11.F Hodics Zoltán
Látványsport Fesztivál arany minősítés, közönségdíj Katona Máté 9. D Hodics Zoltán
Látványsport Fesztivál arany minősítés, közönségdíj Győrfi-Bátori András 11.A Hodics Zoltán
Látványsport Fesztivál arany minősítés, közönségdíj Papp Bálint 12. F Hodics Zoltán
Látványsport Fesztivál arany minősítés, közönségdíj Szél Bálint 13. F Hodics Zoltán
Látványsport Fesztivál arany minősítés, közönségdíj Lőrincz Norbert Levente 11. F Hodics Zoltán
Látványsport Fesztivál arany minősítés, közönségdíj Valkó Gábor 12. F Hodics Zoltán
„Rajz, fotó és plakátpályázat a tolerancia jegyében” a Somogy megyei Család, Esélyteremtési és Önkéntes Ház és a Napkerék Egyesület pályázata 1. díj Bogdán Hajnalka 10. F Kaszti Gyula
„Rajz, fotó és plakátpályázat a tolerancia jegyében” a Somogy megyei Család, Esélyteremtési és Önkéntes Ház és a Napkerék Egyesület pályázata 3. díj Fekete Eszter 9. F Kaszti Gyula
Savaria országos történelem tanulmányi verseny megyei fordulóba jutott Neszményi Bálint 9. B Szabó Gabriella
Savaria országos történelem tanulmányi verseny megyei fordulóba jutott Bogdán Hajnalka 10. F Szabó Gabriella
Savaria országos történelem tanulmányi verseny megyei fordulóba jutott Percze Márton 10. B Kovács István
Savaria országos történelem tanulmányi verseny megyei fordulóba jutott Csapó László 10. B Kovács István
Savaria országos történelem tanulmányi verseny megyei fordulóban 1. hely  10. évfolyam Percze Márton 10. B Kovács István
Savaria országos történelem tanulmányi verseny megyei fordulóban 3. hely  10. évfolyam Csapó László 10. B Kovács István
Savaria országos történelem tanulmányi verseny megyei fordulóban 2. hely  9. évfolyam Neszményi Bálint 9. B Szabó Gabriella
Savaria országos történelem tanulmányi verseny megyei fordulóban 4. hely  9. évfolyam Bogdán Hajnalka 10. F Szabó Gabriella
Dr. Árokszállásy Zoltán biológia verseny országos döntőbe jutott, III. kategória Bajzik Bence 12. A Kertészné Bagi Beatrix
Dr. Árokszállásy Zoltán biológia verseny országos döntőbe jutott, III. kategória Balogh Nárcisz 12. A Kertészné Bagi Beatrix
Dr. Árokszállásy Zoltán biológia verseny országos döntőbe jutott, III. kategória Gyulai Réka 12. A Kertészné Bagi Beatrix
Dr. Árokszállásy Zoltán biológia verseny országos döntőbe jutott, III. kategória Koch Nóra 12. A Kertészné Bagi Beatrix
Dr. Árokszállásy Zoltán biológia verseny országos döntőbe jutott, II. kategória Koch Lilla 10. D Dr. Miklós Endréné
Implom József középiskolai helyesírási verseny megyei döntőben 1. hely Kovács Anita 10. B Héder Ágnes
Implom József középiskolai helyesírási verseny megyei döntőben 4. hely Palkó Richárd 10. A Rába Erzsébet
"Így lesz kerek a világ. Ember és természet harmóniában." Országos Rajzpályázat 5. hely Kovács Alíz 10. D Kaszti Gyula
Somogy megyei Matematikaverseny, 9. évfolyam 1. Jakó Fanni 9.A Kubatov Antal, Szabó József
Somogy megyei Matematikaverseny, 9. évfolyam 2 Kósa Máté 9. A Kubatov Antal, Szabó József
Somogy megyei Matematikaverseny, 9. évfolyam 4 Verkman András 9. A Kubatov Antal, Szabó József
Somogy megyei Matematikaverseny, 9. évfolyam 5 Tóth Bálint 9. F Tóthné Berzsán Gabriella
Somogy megyei Matematikaverseny, 9. évfolyam 6-8, Csábi Frigyes 9. A Kubatov Antal, Szabó József
Somogy megyei Matematikaverseny, 9. évfolyam 9 Maros Mátyás 9. F Tóthné Berzsán Gabriella
Somogy megyei Matematikaverseny, 9. évfolyam 10 Petrus Szibil Petra 9. F Tóthné Berzsán Gabriella
Somogy megyei Matematikaverseny, 10. évfolyam 1. Molnár Marcell 10. A Drankovics József, Horváth László
Somogy megyei Matematikaverseny, 10. évfolyam 2 Palkó Richárd 10. A Drankovics József, Horváth László
Somogy megyei Matematikaverseny, 10. évfolyam 3 Szilvási Dóra 10. A Drankovics József, Horváth László
Somogy megyei Matematikaverseny, 10. évfolyam 4 Koch Lilla 10. D Szigeti Tamás
Somogy megyei Matematikaverseny, 10. évfolyam 5 Bálint Péter 10. A Drankovics József, Horváth László
Somogy megyei Matematikaverseny, 10. évfolyam 7 Kurucz Réka 10. A Drankovics József, Horváth László
Somogy megyei Matematikaverseny, 11. évfolyam 1-3. hely Sándor Krisztián 11. A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Somogy megyei Matematikaverseny, 11. évfolyam 1-3, Werkman Virág 11. A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Somogy megyei Matematikaverseny, 11. évfolyam 4 Győrfi-Bátori András 11. A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Somogy megyei Matematikaverseny, 11. évfolyam 5 Horváth Győző 11. A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Somogy megyei Matematikaverseny, 11. évfolyam 6-7, Novográdecz Katalin 11. A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Somogy megyei Matematikaverseny, 11. évfolyam 6-7, Sudár Roland 11. A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Somogy megyei Matematikaverseny, 11. évfolyam 8 Szigeti Balázs 11. A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Somogy megyei Matematikaverseny, 11. évfolyam 9 Kétszeri Bence 11. A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Somogy megyei Matematikaverseny, 12. évfolyam 1. Bingler Arnold 12. A Kubatov Antal, Szigeti Tamás
Somogy megyei Matematikaverseny, 12. évfolyam 2 Desztics Armand 12. A Kubatov Antal, Szigeti Tamás
Somogy megyei Matematikaverseny, 12. évfolyam 3 Katona Bálint 12. A Kubatov Antal, Szigeti Tamás
Somogy megyei Matematikaverseny, 12. évfolyam 6 Andrásofszky Dániel 12. A Kubatov Antal, Szigeti Tamás
4 megye matematikaversenye csapatban 1. hely Somogy megye csapata Katona Bálint 12. A Kubatov Antal, Szigeti Tamás
4 megye matematikaversenye csapatban 1. hely Somogy megye csapata Bingler Arnold 12. A Kubatov Antal, Szigeti Tamás
4 megye matematikaversenye csapatban 1. hely Somogy megye csapata Végh Dávid András 12. A Kubatov Antal, Szigeti Tamás
4 megye matematikaversenye csapatban 1. hely Somogy megye csapata Desztics Armand 12. A Kubatov Antal, Szigeti Tamás
4 megye matematikaversenye csapatban 1. hely Somogy megye csapata Novográdecz Katalin 11. A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
4 megye matematikaversenye csapatban 1. hely Somogy megye csapata Werkmann Virág Anna 11. A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
4 megye matematikaversenye csapatban 1. hely Somogy megye csapata Győrfi-Bátori András 11. A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
4 megye matematikaversenye csapatban 1. hely Somogy megye csapata Horváth Győző 11. A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
4 megye matematikaversenye csapatban 1. hely Somogy megye csapata Sándor Krisztián 11. A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
4 megye matematikaversenye 1. hely Katona Bálint 12. A Kubatov Antal, Szigeti Tamás
4 megye matematikaversenye 2. hely Végh Dávid András 12. A Kubatov Antal, Szigeti Tamás
4 megye matematikaversenye 3. hely Bingler Arnold 12. A Kubatov Antal, Szigeti Tamás
4 megye matematikaversenye 4. hely Werkmann Virág Anna 11. A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
4 megye matematikaversenye 5. hely Győrfi-Bátori András 11. A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny 2. fordulóba jutott Verkman András 9. A Herzsenyák László
Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny 2. fordulóba jutott Kalmár Dávid 9.C Herzsenyák László
Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny 2. fordulóba jutott Merkei Sára 9. C Herzsenyák László
Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny 2. fordulóba jutott Illés Mátyás 9. A Herzsenyák László
Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny 2. fordulóba jutott Batta Sára 9. D Herzsenyák László
Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny 2. fordulóba jutott Kurucz Réka 10. A Herzsenyák László
Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny 2. fordulóba jutott Zsalakó József 10. A Herzsenyák László
Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny 2. fordulóba jutott Kőszegi Zsófia 10. B Herzsenyák László
Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny 2. fordulóba jutott Nyitray Bálint 10. B Herzsenyák László
Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny 2. fordulóba jutott Haragh Péter Balázs 10. B Herzsenyák László
Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny 2. fordulóba jutott Percze Márton 10. B Herzsenyák László
Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny 2. fordulóba jutott Puska Zoltán 10. C Herzsenyák László
Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny 2. fordulóba jutott Baranyai Csenge 10. D Herzsenyák László
XXXVII. Felvidéki Magyar Matematikaverseny I. hely Jakó Fanni 9.A Kubatov Antal, Szabó József
XXXVII. Felvidéki Magyar Matematikaverseny I. hely Bingler Arnold 12. A Kubatov Antal, Szigeti Tamás
XXXVII. Felvidéki Magyar Matematikaverseny II. hely Molnár Marcell 10. A Drankovics József, Horváth László
XXXVII. Felvidéki Magyar Matematikaverseny II. hely Katona Bálint 12. A Kubatov Antal, Szigeti Tamás

Irinyi János Kémiaverseny

megyei döntőbe jutott           I. kategória

Batta Sára 9. D

Dr. Miklós Endréné

Irinyi János Kémiaverseny

megyei döntőbe jutott           I. kategória

Kovács Eszter 9. D

Dr. Miklós Endréné

Irinyi János Kémiaverseny

megyei döntőbe jutott           II. kategória

Koch Lilla 10. D

Dr. Miklós Endréné

Irinyi János Kémiaverseny

megyei döntőbe jutott           II. kategória

Schneiker Anita 10. D

Dr. Miklós Endréné

Irinyi János Kémiaverseny

megyei döntőbe jutott           II. kategória

Pavlovics Dóra 10. D

Dr. Miklós Endréné

Irinyi János Kémiaverseny

megyei döntőbe jutott           II. kategória

Bencs Fruzsina 10. D

Dr. Miklós Endréné

Irinyi János Kémiaverseny

megyei döntőbe jutott           II. kategória

Németh Klaudia 10. D

Dr. Miklós Endréné

Irinyi János Kémiaverseny

megyei döntőbe jutott           II. kategória

Szilvási Dóra 10. A

Dr. Miklós Endréné

Irinyi János Kémiaverseny

megyei döntőbe jutott           II. kategória

Novotnik Erik 10. D

Dr. Miklós Endréné

 

OKTV-olasz nyelv

döntőbe jutott

Szilvási Anna 12. D

Oláh Erzsébet

Share/Save/Bookmark