Ma 2018. november 17., szombat, Hortenzia és Gergő napja van. Holnap Jenő napja lesz.

Versenyeredmények a 2013-2014-es tanévben

Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő tanároknak!

*** Verseny megnevezése *** *** Helyezés *** *** Résztvevő(k) *** *** Felkészítő tanár(ok) ***
Izsák Imre Gyula komplex természettudományi verseny 7.hely Novográdecz Katalin 12.A
Izsák Imre Gyula komplex természettudományi verseny 12.hely Győrfi-Bátori András 12.A
Izsák Imre Gyula komplex természettudományi verseny 17.hely Sándor Krisztián 12.A
Magyar Látványtánc Országos Bajnokság I.hely Balázs Dorottya 10.C
Magyar Látványtánc Országos Bajnokság I.hely Barabás Anett 9.C
Magyar Látványtánc Országos Bajnokság I.hely Horváth Rebeka 10.C
Magyar Látványtánc Országos Bajnokság
mazsorett kategória
I.hely Terbe Petra 10.F
"Jeles napok, évfordulók" városi vetélkedő I.hely csapatban Batta Sára 10.D Berend Judit
"Jeles napok, évfordulók" városi vetélkedő I.hely csapatban Bödő Korinna 10.D Berend Judit
"Jeles napok, évfordulók" városi vetélkedő I.hely csapatban Kovács Eszter 10.D Berend Judit
"Jeles napok, évfordulók" városi vetélkedő I.hely csapatban Takács Dalma 10.D Berend Judit
"Jeles napok, évfordulók" városi vetélkedő III.hely csapatban Ekkert Csilla 10.D Berend Judit
"Jeles napok, évfordulók" városi vetélkedő III.hely csapatban Komáromi Máté 10.D Berend Judit
"Jeles napok, évfordulók" városi vetélkedő III.hely csapatban Koósz Dorottya 10.D Berend Judit
"Jeles napok, évfordulók" városi vetélkedő III.hely csapatban Varju Bianka 10.D Berend Judit
Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematikai Emlékverseny 9.évfolyam 1.díj Tóth Viktor 9.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Szőkefalvi-Nagy Gyula Matematikai Emlékverseny 10.évfolyam dicséret Jakó Fanni 10.A Kubatov Antal, Szabó József
Uszonyosúszó Diákolimpia 9.hely 50m búvár Lengyeltóti István 9.C
Uszonyosúszó Diákolimpia 9.hely 100m felszíni úszás Lengyeltóti István 9.C
Uszonyosúszó Diákolimpia 6.hely 100m uszonyos gyorsúszás Lengyeltóti István 9.C
Uszonyosúszó Diákolimpia 4.hely 200m uszonyos gyorsúszás Lengyeltóti István 9.C
"XVI. VegyÉSZtorna" feladatmegoldó verseny 8.hely Koch Lilla 11.D Dr. Miklós Endréné
"Középiskolai Kémiai Lapok" feladatmegoldó verseny 3.hely Koch Lilla 11.D Dr. Miklós Endréné
"Középiskolai Kémiai Lapok" feladatmegoldó verseny 6.hely Schneiker Anita 11.D Dr. Miklós Endréné
Nemes Tihamér Informatikaverseny alkalmazói kategória döntő 16.hely Budvig Alexandra 9.D Biczóné Lengyel Beáta, Honfi Vid
Nemes Tihamér Informatikaverseny alkalmazói kategória döntő 23.hely Heisz Ábris 9.D Biczóné Lengyel Beáta, Honfi Vid
Nemes Tihamér Informatikaverseny alkalmazói kategória döntő 32.hely Fajtai András 9.D Biczóné Lengyel Beáta, Honfi Vid
Nemes Tihamér Informatikaverseny alkalmazói kategória döntő 35.hely Pintér Péter10.A Biczóné Lengyel Beáta, Kovács Ágnes
Nemes Tihamér Informatikaverseny alkalmazói kategória döntő 56.hely Katona Bence 10.A Biczóné Lengyel Beáta, Kovács Ágnes
Országos Diákolimpia kajak 1, 500m 1.hely Nemes Dániel 9.C
Országos Diákolimpia kajak 2, 500m 4.hely Nemes Dániel 9.C
Országos Diákolimpia kajak 2, 500m 1.hely Vadócz Virág Boglárka 10.B
AJTP Országos matematika verseny 9. évfolyam 3.hely Dobos Attila 9.F Sárközy Andrea
AJTP Országos matematika verseny 9. évfolyam 8.hely Csécs Rebeka 9.F Sárközy Andrea
AJTP Országos matematika verseny 9. évfolyam 19.hely Szijártó Miklós 9.F Sárközy Andrea
AJTP Országos matematika verseny 10. évfolyam 7.hely Szili Dániel 10.F Sárközy Andrea
AJTP Országos matematika verseny 10. évfolyam 11.hely Petrus Szibil 10.F Sárközy Andrea
AJTP Országos matematika verseny 10. évfolyam 15.hely Cocieanga Letícia 10.F Sárközy Andrea
AJTP Országos matematika verseny 10. évfolyam 15.hely Csutorás Beatrix 10.F Sárközy Andrea
AJTP Országos matematika verseny 13. évfolyam 4.hely Valkó Gabriella 13.F Szigeti Tamás
Fox competition angol nyelvi országos verseny eagles kategóriában 5.hely Puska Zoltán 11.C Manduk Gabriella
"Szólalj Meg Bátran!" szituációs csapatverseny
megyei forduló
angol nyelv 2.hely Bálint Péter 11.A Kelemenné Gerbovits Szilvia
"Szólalj Meg Bátran!" szituációs csapatverseny
megyei forduló
angol nyelv 2.hely Bogdán Patrik 11.A Kelemenné Gerbovits Szilvia
"Szólalj Meg Bátran!" szituációs csapatverseny
megyei forduló
angol nyelv 2.hely Jáni Fanni 11.D Kelemenné Gerbovits Szilvia
"Szólalj Meg Bátran!" szituációs csapatverseny
megyei forduló
angol nyelv 2.hely Molnár Marcell 11.A Kelemenné Gerbovits Szilvia
"Szólalj Meg Bátran!" szituációs csapatverseny
megyei forduló
angol nyelv 2.hely Németh Klaudia 11.D Kelemenné Gerbovits Szilvia
"Szólalj Meg Bátran!" szituációs csapatverseny
megyei forduló
angol nyelv 2.hely Nyitrai Rebeka 11.D Kelemenné Gerbovits Szilvia
"Szólalj Meg Bátran!" szituációs csapatverseny
megyei forduló
német nyelv 1.hely Dobos Dávid 11.B Dóri Katalin
"Szólalj Meg Bátran!" szituációs csapatverseny
megyei forduló
német nyelv 1.hely Grátz Attila 11.A Rába Erzsébet
"Szólalj Meg Bátran!" szituációs csapatverseny
megyei forduló
német nyelv 1.hely Kurucz Réka 11.A Dóri Katalin
"Szólalj Meg Bátran!" szituációs csapatverseny
megyei forduló
német nyelv 1.hely Máté Lilla 9.A Embersics Erika
"Szólalj Meg Bátran!" szituációs csapatverseny
megyei forduló
német nyelv 1.hely Németh Klaudia 11.D Dóri Katalin
"Szólalj Meg Bátran!" szituációs csapatverseny
megyei forduló
német nyelv 1.hely Riba Eszter 11.D Dóri Katalin
"Helikon Ünnepségek" könnyűzene kategória Peron zenekar, bronz minősítés Bálint Péter 11.A
"Helikon Ünnepségek" könnyűzene kategória Peron zenekar, bronz minősítés Nemes Dániel 9.C
"Helikon Ünnepségek" klasszikus hangszeres zene kategória Klarinét kvartett, bronz minősítés Németh Laura 10.C
"Helikon Ünnepségek" klasszikus hangszeres zene kategória Klarinét kvartett, bronz minősítés Puska Péter 9.A
"Helikon Ünnepségek" klasszikus hangszeres zene kategória Klarinét kvartett, bronz minősítés Verkman András 10.A
"Helikon Ünnepségek" klasszikus hangszeres zene kategória Klarinét kvartett, bronz minősítés Werkmann Virág 12.A
Sakk diákolimpia országos döntő 7.hely Dankházi András 9.A
Fallabda országos döntő 3.hely Sárkány Sára 10.C
Amatőr fiú röplabda országos döntő 3.hely Csapó Dániel 12.E Gaál Csilla
Amatőr fiú röplabda országos döntő 3.hely Csábi Frigyes 10.A Gaál Csilla
Amatőr fiú röplabda országos döntő 3.hely Czeferner Richárd 12.D Gaál Csilla
Amatőr fiú röplabda országos döntő 3.hely Kaposi Máté 12.D Gaál Csilla
Amatőr fiú röplabda országos döntő 3.hely Kovács Gyula 12.D Gaál Csilla
Amatőr fiú röplabda országos döntő 3.hely Rövid Norbert 12.F Gaál Csilla
Amatőr fiú röplabda országos döntő 3.hely Ujlaki Soma 10.A Gaál Csilla
Amatőr leány röplabda országos döntő 9.hely Bödő Korinna 10.D Gaál Csilla
Amatőr leány röplabda országos döntő 9.hely Fekecs Anna 10.B Gaál Csilla
Amatőr leány röplabda országos döntő 9.hely Herbai Edit 11.D Gaál Csilla
Amatőr leány röplabda országos döntő 9.hely Herke Dominika 11.B Gaál Csilla
Amatőr leány röplabda országos döntő 9.hely Kovács Veronika 9.F Gaál Csilla
Amatőr leány röplabda országos döntő 9.hely Kőszegi Zsófia 11.B Gaál Csilla
Amatőr leány röplabda országos döntő 9.hely Nagy Dorottya 12.A Gaál Csilla
Amatőr leány röplabda országos döntő 9.hely Reichardt Luca 11.A Gaál Csilla
Amatőr leány röplabda országos döntő 9.hely Szilvási Dóra 11.A Gaál Csilla
Amatőr leány röplabda országos döntő 9.hely Tóth Szabina 12.D Gaál Csilla
Amatőr leány röplabda országos döntő 9.hely Várnai Bianka 11.D Gaál Csilla
Fiú VI. korcsoportos röplabda országos döntő 5.hely Balogh Péter 12.E Gaál Csilla
Fiú VI. korcsoportos röplabda országos döntő 5.hely Bögöly Gábor 10.C Gaál Csilla
Fiú VI. korcsoportos röplabda országos döntő 5.hely Csapó Dániel 12.E Gaál Csilla
Fiú VI. korcsoportos röplabda országos döntő 5.hely Csábi Frigyes 10.A Gaál Csilla
Fiú VI. korcsoportos röplabda országos döntő 5.hely Czeferner Richárd 12.D Gaál Csilla
Fiú VI. korcsoportos röplabda országos döntő 5.hely Hanga Bence 9.C Gaál Csilla
Fiú VI. korcsoportos röplabda országos döntő 5.hely Ihász Bálint 10.A Gaál Csilla
Fiú VI. korcsoportos röplabda országos döntő 5.hely Kaposi Máté 12.D Gaál Csilla
Fiú VI. korcsoportos röplabda országos döntő 5.hely Ujlaki Soma 10.A Gaál Csilla
Fiú V. korcsoportos röplabda országos döntő 5.hely Árva Dániel 11.D Gaál Csilla
Fiú V. korcsoportos röplabda országos döntő 5.hely Árva Péter 10.C Gaál Csilla
Fiú V. korcsoportos röplabda országos döntő 5.hely Bögöly Gábor 10.C Gaál Csilla
Fiú V. korcsoportos röplabda országos döntő 5.hely Csábi Frigyes 10.A Gaál Csilla
Fiú V. korcsoportos röplabda országos döntő 5.hely Guzmics Balázs 10.A Gaál Csilla
Fiú V. korcsoportos röplabda országos döntő 5.hely Hanga Bence 9.C Gaál Csilla
Fiú V. korcsoportos röplabda országos döntő 5.hely Ihász Bálint 10.A Gaál Csilla
Fiú V. korcsoportos röplabda országos döntő 5.hely Kalmár Dávid 10.C Gaál Csilla
Fiú V. korcsoportos röplabda országos döntő 5.hely Ujlaki Soma 10.A Gaál Csilla
Fodor József Országos Biológia Verseny I.kategória 3.hely Batta Sára 10.D Dr. Miklós Endréné
Fodor József Országos Biológia Verseny I.kategória 11-13.hely Gilincsek Balázs 9.A Kertészné Bagi Beatrix
Fodor József Országos Biológia Verseny I.kategória 14-16.hely Tóth Péter Olivér 9.A Kertészné Bagi Beatrix
Fodor József Országos Biológia Verseny I.kategória 20-21.hely Müller Olga 9.A Kertészné Bagi Beatrix
Fodor József Országos Biológia Verseny II.kategória 6.hely Koch Lilla 11.D Dr. Miklós Endréné
Fodor József Országos Biológia Verseny II.kategória 8.hely Nevezi Csenge 12.A Kertész Róbert
Fodor József Országos Biológia Verseny II.kategória 12.hely Pavlovics Dóra 11.D Dr. Miklós Endréné
Fodor József Országos Biológia Verseny II.kategória 18-20.hely Baranyai Csenge 11.D Dr. Miklós Endréné
Fodor József Országos Biológia Verseny II.kategória 18-20.hely Gerencsér Regina 12.C Kertészné Bagi Beatrix
Deutscholympiade német nyelvi verseny döntő 10.hely Kurucz Réka 11.A Dóri Katalin
Deutscholympiade német nyelvi verseny döntő 10.hely Máté Lilla 9.A Embersics Erika
AJTP Mentors Digitális Nyelvi Verseny döntő német nyelv 1.hely Bogdán Mária Eszter 12.F Fekete Anikó
AJTP Mentors Digitális Nyelvi Verseny döntő angol nyelv 4.hely Bona Gabriella 12.F Kelemenné Gerbovits Szilvia
Édes Anyanyelvünk nyelvhasználati verseny megyei 1.hely
országos döntőbe jutott
Knopf Daniella 9.B Héder Ágnes
Édes Anyanyelvünk nyelvhasználati verseny megyei 2.hely
országos döntőbe jutott
Cocieanga Letícia 10.F Farkas Klára
AJTP Országos informatika verseny legeredményesebb
kaposvári csapat 5.hely
Horváth Dániel 11.F Raskoványi Miklós
AJTP Országos informatika verseny legeredményesebb
kaposvári csapat 5.hely
Papp Bálint 13.F Biczóné Lengyel Beáta, Honfi Vid
AJTP Országos informatika verseny legeredményesebb
9-10. évfolyamos csapat 6.hely
Szili Dániel 10.F Biczóné Lengyel Beáta, Raskoványi Miklós
AJTP Országos informatika verseny legeredményesebb
9-10. évfolyamos csapat 6.hely
Terbe Petra 10.F Biczóné Lengyel Beáta
AJTP Országos informatika verseny legjobb elmélet Szili Dániel 10.F Biczóné Lengyel Beáta, Raskoványi Miklós
AJTP Országos informatika verseny legjobb táblázatkezelő Papp Bálint 13.F Biczóné Lengyel Beáta, Honfi Vid
Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny döntő 1.hely Müller Olga 9.A Herzsenyák László
Irinyi János Kémiaverseny országos döntő I/A.kategória 16.hely Borbényi Márton 9.A Kertészné Bagi Beatrix
Irinyi János Kémiaverseny országos döntő I/B.kategória 13.hely Tóth Péter Olivér 9.A Kertészné Bagi Beatrix
Irinyi János Kémiaverseny országos döntő I/B.kategória 15.hely Müller Olga 9.A Kertészné Bagi Beatrix
Irinyi János Kémiaverseny országos döntő I/B.kategória 18.hely Marián Gábor 9.A Kertészné Bagi Beatrix
Irinyi János Kémiaverseny országos döntő I/B.kategória 21.hely Gilincsek Balázs 9.A Kertészné Bagi Beatrix
Irinyi János Kémiaverseny országos döntő II/A.kategória 41.hely Kovács Eszter 10.D Dr. Miklós Endréné
Irinyi János Kémiaverseny országos döntő II/A.kategória 56.hely Künsztler Luca 10.D Dr. Miklós Endréné
Országos Diákolimpián fiú torna csapat haladó kategória 9. hely Győrfi-Bátori András 12.A Hodics Zoltán
Országos Diákolimpián fiú torna csapat haladó kategória 9. hely Katona Máté 10.D Hodics Zoltán
Országos Diákolimpián fiú torna csapat haladó kategória 9. hely Lőrinczi Norbert Levente 12.F Hodics Zoltán
Országos Diákolimpián fiú torna csapat haladó kategória 9. hely Papp Bálint 13.F Hodics Zoltán
Országos Diákolimpián fiú torna csapat haladó kategória 9. hely Valkó Gábor 13.F Hodics Zoltán
Országos Diákolimpián fiú torna csapat haladó kategória 9. hely Verkman András 10. A Hodics Zoltán
Kaposvári Elsősegélynyújtó csapatverseny 1.hely Katona Eszter 10.F Dr. Tamásné Pap Edit
Kaposvári Elsősegélynyújtó csapatverseny 1.hely Rangits Bernadett 10.B Dr. Tamásné Pap Edit
Kaposvári Elsősegélynyújtó csapatverseny 1.hely Nyírő Dominika 10.F Dr. Tamásné Pap Edit
Kaposvári Elsősegélynyújtó csapatverseny 1.hely Dornai Dzsesszika 10.F Dr. Tamásné Pap Edit
Kaposvári Elsősegélynyújtó csapatverseny 1.hely Komár Eszter 9.B Dr. Tamásné Pap Edit
Lóczy Lajos Országos Földrajzverseny döntőbe jutott Müller Olga 9.A Herzsenyák László
"Helikon Ünnepségek" művészeti alkotások kategória Arany minősítés Fülöp Claudia 12.D Kaszti Gyula
Kenguru Nemzetközi Matemetikaverseny 9.évfolyam 1.hely Borbényi Márton 9.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Kenguru Nemzetközi Matemetikaverseny 9.évfolyam 4.hely Tóth Viktor 9.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Kenguru Nemzetközi Matemetikaverseny 12.évfolyam 5.hely Németh Péter 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Kenguru Nemzetközi Matemetikaverseny 12.évfolyam 7.hely Sándor Krisztián 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Kenguru Nemzetközi Matemetikaverseny 12.évfolyam 10.hely Kétszeri Bence 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Arany Dániel Matematikaverseny
kezdő II. kategória
döntő 2.díj Borbényi Márton 9.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Arany Dániel Matematikaverseny
kezdő II. kategória
döntő 16.hely Tóth Viktor 9.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
OKTV matemetika II. kategória döntő 7.hely Sándor Krisztián 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
OKTV matemetika II. kategória döntő 18.hely Werkmann Virág 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
OKTV matemetika II. kategória döntő 28.hely Novográdecz Katalin 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
OKTV matemetika II. kategória döntő 34.hely Horváth Győző 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
OKTV informatika I. kategória döntő 20.hely Hamrák János 12.D Kovács Ágnes, Biczóné Lengyel Beáta
OKTV informatika I. kategória döntő 33.hely Veress Péter Imre 12.A Biczóné Lengyel Beáta
OKTV kémia I. kategória döntő 10.hely Koch Lilla 11.D Dr. Miklós Endréné
OKTV kémia I. kategória döntő 19.hely Schneiker Anita 11.D Dr. Miklós Endréné
AJTP Országos angol és német nyelvi verseny német nyelv 1.hely Bogdán Mária Eszter 12.F Fekete Anikó
AJTP Országos angol és német nyelvi verseny német nyelv 32.hely Páli Annamária 11.F Dóri Katalin
AJTP Országos angol és német nyelvi verseny angol nyelv 3.hely Bogdán Hajnalka 11.F Lévai-Benda Gabriella
AJTP Országos angol és német nyelvi verseny angol nyelv 13.hely Bona Gabriella 12.F Kelemenné Gerbovits Szilvia
"Szenvedély a szemeddel" HÍD Alapítvány
országos rajz és fotópályázat
rajz kategóriában 1.díj Árvai Bianka 9.B Kaszti Gyula
Arany Dániel Matematikaverseny
kezdő II. kategória
döntőbe jutott Ambrus Áron 9.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Arany Dániel Matematikaverseny
kezdő II. kategória
döntőbe jutott Borbényi Márton 9.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Arany Dániel Matematikaverseny
kezdő II. kategória
döntőbe jutott Tóth Viktor 9.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Arany Dániel Matematikaverseny
kezdő II. kategória
döntőbe jutott Varga Lóránt 9.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Arany Dániel Matematikaverseny
haladó II. kategória
döntőbe jutott Jakó Fanni 10.A Kubatov Antal, Szabó József
OKTV angol nyelv II. kategória döntő 9.hely Szigeti Péter 10.D Lévai Iván
Eötvös József Országos Középiskolai Szónokverseny iskolai fordulóban 1.hely
regionális fordulóba jutott
Szikra Levente 10.B Dr. Ferdinandy Csabáné
Eötvös József Országos Középiskolai Szónokverseny iskolai fordulóban 2.hely
regionális fordulóba jutott
Neszményi Bálint 10.B Dr. Ferdinandy Csabáné
Eötvös József Országos Középiskolai Szónokverseny iskolai fordulóban 3.hely Hatler Georgina 11.C Dr. Ferdinandy Csabáné
Eötvös József Országos Középiskolai Szónokverseny iskolai fordulóban 3.hely Szekeres Tünde 11.C Dr. Ferdinandy Csabáné
Eötvös József Országos Középiskolai Szónokverseny iskolai fordulóban 4.hely Szántó Noémi 11.C Dr. Ferdinandy Csabáné
Eötvös József Országos Középiskolai Szónokverseny iskolai fordulóban 4.hely Knapp Rajmund 10.B Dr. Ferdinandy Csabáné
Eötvös József Országos Középiskolai Szónokverseny iskolai fordulóban 5.hely Móring Boglárka 11.C Dr. Ferdinandy Csabáné
Papp Árpád Városi Szavalóverseny 1.hely Tölli Regina 9.C Héder Ágnes
AJTP Mentovich Ferenc Természettudományi Verseny döntő 3.hely Dobos Attila 9.F Hunka Gáborné
AJTP Mentovich Ferenc Természettudományi Verseny döntő 7.hely
előadásáért különdíj
Tóth Bálint 10.F Hunka Gáborné
Csíkszeredai 23. Nemzetközi Magyar
Matematikaverseny
9.évfolyam 1.díj Tóth Viktor 9.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Csíkszeredai 23. Nemzetközi Magyar
Matematikaverseny
10.évfolyam 2.díj Jakó Fanni 10.A Kubatov Antal, Szabó József
Csíkszeredai 23. Nemzetközi Magyar
Matematikaverseny
12.évfolyam 3.díj Horváth Győző 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Csíkszeredai 23. Nemzetközi Magyar
Matematikaverseny
12.évfolyam dicséret Sándor Krisztián 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló Dél-Dunántúl legeredményesebb
4-évfolyamos gimnáziuma
KTMG
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 9.évfolyam csapatban 1.hely Ambrus Áron 9.A
Borbényi Márton 9.A
Tóth Viktor 9.A
Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 9.évfolyam 1.hely Borbényi Márton 9.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 9.évfolyam 2.hely Tóth Viktor 9.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 9.évfolyam 3.hely Ambrus Áron 9.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 9.évfolyam 4.hely Sándor Kristóf 9.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 9.évfolyam 6.hely Tóth Bálint 10.F Sárközy Andrea
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 9.évfolyam 7.hely Dankházi András 9.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 9.évfolyam 8.hely Varga Lóránt 9.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 9.évfolyam 9.hely Szili Dániel 10.F Sárközy Andrea
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 9.évfolyam 10.hely Maros Mátyás 10.F Sárközy Andrea
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 10.évfolyam csapatban 1.hely Csábi Frigyes 10.A
Csábráki Dávid 10.A
Imre Norbert 10.A
Kubatov Antal, Szabó József
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 10.évfolyam 2.hely Csábráki Dávid 10.A Kubatov Antal, Szabó József
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 10.évfolyam 3.hely Imre Norbert 10.A Kubatov Antal, Szabó József
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 10.évfolyam 4.hely Verkman András 10.A Kubatov Antal, Szabó József
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 10.évfolyam 8.hely Csábi Frigyes 10.A Kubatov Antal, Szabó József
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 11.évfolyam csapatban 1.hely Molnár Marcell 11.A
Palkó Richárd 11.A
Szilvási Dóra 11.A
Drankovics József, Horváth László
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 11.évfolyam 2.hely Szilvási Dóra 11.A Drankovics József, Horváth László
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 11.évfolyam 3.hely Molnár Marcell 11.A Drankovics József, Horváth László
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 11.évfolyam 4.hely Palkó Richárd 11.A Drankovics József, Horváth László
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 11.évfolyam 6.hely Cselők Tímea 11.D Szigeti Tamás
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 11.évfolyam 9.hely Grátz Attila 11.A Drankovics József, Horváth László
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 12.évfolyam csapatban 1.hely Győrfi-Bátori András 12.A
Horváth Győző 12.A
Sándor Krisztián 12.A
Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 12.évfolyam 3.hely Sándor Krisztián 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 12.évfolyam 4.hely Győrfi-Bátori András 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 12.évfolyam 5.hely Horváth Győző 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 12.évfolyam 6.hely Kétszeri Bence 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 12.évfolyam 7.hely Németh Péter 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 12.évfolyam 8.hely Werkmann Virág 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 12.évfolyam 9.hely Bodolai Henrietta 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei forduló 12.évfolyam 10.hely Sudár Roland 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
OKTV fizika I. kategória országos 31-36.hely Molnár Marcell 11.A Drankovics József
OKTV biológia II. kategória döntőbe jutott Koch Lilla 11.D Dr. Miklós Endréné
OKTV angol nyelv II. kategória döntőbe jutott Szigeti Péter 10.D Lévai Iván
Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny döntő II. kategória 24.hely Kovács Eszter 10.D Dr. Miklós Endréné
Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny döntő III. kategória 14.hely Nagy Dorottya 12.A Kertész Róbert
Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny döntő III. kategória 16-17.hely Koch Lilla 11.D Dr. Miklós Endréné
Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny döntő III. kategória 18-19.hely Nevezi Csenge 12.A Kertész Róbert
Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny döntő III. kategória 24.hely Pavlovics Dóra 11.D Dr. Miklós Endréné
Irinyi János Kémiaverseny megyei döntő I/A.kategória 1.hely Borbényi Márton 9.A Kertészné Bagi Beatrix
Irinyi János Kémiaverseny megyei döntő I/A.kategória 2.hely Varga Lóránt 9.A Kertészné Bagi Beatrix
Irinyi János Kémiaverseny megyei döntő I/B.kategória 1.hely Tóth Péter Olivér 9.A Kertészné Bagi Beatrix
Irinyi János Kémiaverseny megyei döntő I/B.kategória 3.hely Gilincsek Balázs 9.A Kertészné Bagi Beatrix
Irinyi János Kémiaverseny megyei döntő I/B.kategória 4.hely Marián Gábor 9.A Kertészné Bagi Beatrix
Irinyi János Kémiaverseny megyei döntő I/B.kategória 5.hely Müller Olga 9.A Kertészné Bagi Beatrix
Irinyi János Kémiaverseny megyei döntő II/A.kategória 1.hely Künsztler Luca 10.D Dr. Miklós Endréné
Irinyi János Kémiaverseny megyei döntő II/A.kategória 2.hely Kovács Eszter 10.D Dr. Miklós Endréné
OKTV kémia I. kategória döntőbe jutott Koch Lilla 11.D Dr. Miklós Endréné
OKTV kémia I. kategória döntőbe jutott Schneiker Anita 11.D Dr. Miklós Endréné
OKTV informatika I. kategória döntőbe jutott Hamrák János 12.D Kovács Ágnes, Biczóné Lengyel Beáta
OKTV informatika I. kategória döntőbe jutott Veress Péter Imre 12.A Biczóné Lengyel Beáta
OKTV matematika II. kategória döntőbe jutott Horváth Győző 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
OKTV matematika II. kategória döntőbe jutott Novográdecz Katalin 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
OKTV matematika II. kategória döntőbe jutott Sándor Krisztián 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
OKTV matematika II. kategória döntőbe jutott Werkmann Virág 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
AJTP Mentors Digitális Nyelvi Verseny döntőbe jutott Bogdán Mária Eszter 12.F Fekete Anikó
AJTP Mentors Digitális Nyelvi Verseny döntőbe jutott Bona Gabriella 12.F Kelemenné Gerbovits Szilvia
AJTP Mentors Digitális Nyelvi Verseny döntőbe jutott Dávid Regina 13.F Gyengéné Kasza Katalin
AJTP Mentors Digitális Nyelvi Verseny döntőbe jutott Vancsura Vivien 12.F Fekete Anikó
Szép Magyar Beszéd megyei forduló 5.hely Vancsura Vivien 12.F Farkas Klára
Szép Magyar Beszéd megyei forduló 7.hely Ádám Ágnes 13.F Fekete Anikó
Irinyi János Kémiaverseny megyei döntőbe jutott Borbényi Márton 9.A Kertészné Bagi Beatrix
Irinyi János Kémiaverseny megyei döntőbe jutott Gilincsek Balázs 9.A Kertészné Bagi Beatrix
Irinyi János Kémiaverseny megyei döntőbe jutott Kovács Eszter 10.D Dr. Miklós Endréné
Irinyi János Kémiaverseny megyei döntőbe jutott Künsztler Luca 10.D Dr. Miklós Endréné
Irinyi János Kémiaverseny megyei döntőbe jutott Marián Gábor 9.A Kertészné Bagi Beatrix
Irinyi János Kémiaverseny megyei döntőbe jutott Müller Olga 9.A Kertészné Bagi Beatrix
Irinyi János Kémiaverseny megyei döntőbe jutott Tóth Péter Olivér 9.A Kertészné Bagi Beatrix
Irinyi János Kémiaverseny megyei döntőbe jutott Varga Lóránt 9.A Kertészné Bagi Beatrix
38. Felvidéki Magyar Matematikaverseny 9.évfolyam 1.hely Borbényi Márton 9.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
38. Felvidéki Magyar Matematikaverseny 9.évfolyam 1.hely Tóth Viktor 9.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
38. Felvidéki Magyar Matematikaverseny 9.évfolyam 12.hely Petrus Szibil 10.F Sárközy Andrea
38. Felvidéki Magyar Matematikaverseny 10.évfolyam 2.hely Jakó Fanni 10.A Kubatov Antal, Szabó József
38. Felvidéki Magyar Matematikaverseny 12.évfolyam 2.hely Horváth Győző 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
38. Felvidéki Magyar Matematikaverseny 12.évfolyam 3.hely Sándor Krisztián 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
4 Megye Matematikaverseny 11.évfolyam csapatban 4.hely
4 Megye Matematikaverseny 11.évfolyam 7.hely Palkó Richárd 11.A Drankovics József, Horváth László
4 Megye Matematikaverseny 11.évfolyam 10.hely Molnár Marcell 11.A Drankovics József, Horváth László
4 Megye Matematikaverseny 11.évfolyam 10.hely Szilvási Dóra 11.A Drankovics József, Horváth László
4 Megye Matematikaverseny 11.évfolyam 11.hely Koch Lilla 11.D Szigeti Tamás
4 Megye Matematikaverseny 11.évfolyam 18.hely Kling Anna 11.A Drankovics József, Horváth László
4 Megye Matematikaverseny 12.évfolyam csapatban 2.hely
4 Megye Matematikaverseny 12.évfolyam 3.hely Horváth Győző 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
4 Megye Matematikaverseny 12.évfolyam 8.hely Németh Péter 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
4 Megye Matematikaverseny 12.évfolyam 8.hely Sándor Krisztián 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
4 Megye Matematikaverseny 12.évfolyam 9.hely Győrfi-Bátori András 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
4 Megye Matematikaverseny 12.évfolyam 9.hely Werkmann Virág 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny megyei forduló 2.hely Palkovics Péter 12.B Rába Erzsébet
"Embernek Maradni" Országos Középiskolai Rajzpályázat 1.díj Nagy Tamás 12.F Kaszti Gyula
"Embernek Maradni" Országos Középiskolai Rajzpályázat 2.díj Trixler Bettina 11.D Kaszti Gyula
"Embernek Maradni" Országos Középiskolai Rajzpályázat 3.díj Széphalmi Diána 12.B Kaszti Gyula
Nemes Tihamér Informatikaverseny
alkalmazói kategória
2.fordulóba jutott Böndicz Anna 9.D Biczóné Lengyel Beáta, Honfi Vid
Nemes Tihamér Informatikaverseny
alkalmazói kategória
2.fordulóba jutott Budvig Alexandra 9.D Biczóné Lengyel Beáta, Honfi Vid
Nemes Tihamér Informatikaverseny
alkalmazói kategória
2.fordulóba jutott Fajtai András 9.D Biczóné Lengyel Beáta, Honfi Vid
Nemes Tihamér Informatikaverseny
alkalmazói kategória
2.fordulóba jutott Heisz Ábris 9.D Biczóné Lengyel Beáta, Honfi Vid
Nemes Tihamér Informatikaverseny
alkalmazói kategória
2.fordulóba jutott Katona Bence 10.A Biczóné Lengyel Beáta, Honfi Vid
Nemes Tihamér Informatikaverseny
alkalmazói kategória
2.fordulóba jutott Mészáros Marcell 10.A Biczóné Lengyel Beáta, Honfi Vid
Nemes Tihamér Informatikaverseny
alkalmazói kategória
2.fordulóba jutott Pintér Péter 10.A Biczóné Lengyel Beáta, Honfi Vid
Savaria Országos Történelem Tanulmányi Verseny megyei fordulóba jutott Csábráki Dávid 10.A Gelencsér László
Savaria Országos Történelem Tanulmányi Verseny megyei fordulóba jutott Hanga Bence 9.C Dr. Csukáné Dr. Sós Andrea
Savaria Országos Történelem Tanulmányi Verseny megyei fordulóba jutott Kovács Dániel László 9.B Szabó Gabriella, Reőthy Ferernc
Savaria Országos Történelem Tanulmányi Verseny megyei fordulóba jutott Neszményi Bálint 10.B Szabó Gabriella
Savaria Országos Történelem Tanulmányi Verseny megyei fordulóba jutott Szikra Levente 10.B Szabó Gabriella
Leány VI. korcsoportos röplabda országos elődöntő 2.hely Dér Orsolya 10.D Gaál Csilla
Leány VI. korcsoportos röplabda országos elődöntő 2.hely Hertai Edit 11.D Gaál Csilla
Leány VI. korcsoportos röplabda országos elődöntő 2.hely Herke Dominika 11.B Gaál Csilla
Leány VI. korcsoportos röplabda országos elődöntő 2.hely Kolics Kíra 9.A Gaál Csilla
Leány VI. korcsoportos röplabda országos elődöntő 2.hely Kőszegi Zsófia 11.B Gaál Csilla
Leány VI. korcsoportos röplabda országos elődöntő 2.hely Kovács Veronika 9.F Gaál Csilla
Leány VI. korcsoportos röplabda országos elődöntő 2.hely Nagy Dorottya 12.A Gaál Csilla
Leány VI. korcsoportos röplabda országos elődöntő 2.hely Pedranzini Leticia 10.C Gaál Csilla
Leány VI. korcsoportos röplabda országos elődöntő 2.hely Reichardt Luca 11.A Gaál Csilla
Leány VI. korcsoportos röplabda országos elődöntő 2.hely Tóth Szabina 12.D Gaál Csilla
Leány VI. korcsoportos röplabda országos elődöntő 2.hely Várnai Bianka 11.D Gaál Csilla
Fiú VI. korcsoportos röplabda országos elődöntő 1.hely Balogh Péter 12.E Gaál Csilla
Fiú VI. korcsoportos röplabda országos elődöntő 1.hely Bögöly Gábor 10.C Gaál Csilla
Fiú VI. korcsoportos röplabda országos elődöntő 1.hely Csapó Dániel 12.E Gaál Csilla
Fiú VI. korcsoportos röplabda országos elődöntő 1.hely Csábi Frigyes 10.A Gaál Csilla
Fiú VI. korcsoportos röplabda országos elődöntő 1.hely Czeferner Richárd 12.D Gaál Csilla
Fiú VI. korcsoportos röplabda országos elődöntő 1.hely Fogel János 11.B Gaál Csilla
Fiú VI. korcsoportos röplabda országos elődöntő 1.hely Hanga Bence 9.C Gaál Csilla
Fiú VI. korcsoportos röplabda országos elődöntő 1.hely Ihász Bálint 10.A Gaál Csilla
Fiú VI. korcsoportos röplabda országos elődöntő 1.hely Kaposi Máté 12.D Gaál Csilla
Fiú VI. korcsoportos röplabda országos elődöntő 1.hely Ujlaki Soma 10.A Gaál Csilla
OKTV informatika I. kategória 2.fordulóba jutott Hamrák János 12.D Kovács Ágnes, Biczóné Lengyel Beáta
OKTV informatika I. kategória 2.fordulóba jutott Molnár Enikő 12.D Biczóné Lengyel Beáta
OKTV informatika I. kategória 2.fordulóba jutott Papp Bálint 13.F Biczóné Lengyel Beáta
OKTV informatika I. kategória 2.fordulóba jutott Veress Péter Imre 12.A Biczóné Lengyel Beáta
Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny országos döntőbe jutott Kovács Eszter 10.D Dr. Miklós Endréné
Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny országos döntőbe jutott Koch Lilla 11.D Dr. Miklós Endréné
Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny országos döntőbe jutott Nevezi Csenge 12.A Kertész Róbert
Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny országos döntőbe jutott Nagy Dorottya 12.A Kertész Róbert
Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny országos döntőbe jutott Pavlovics Dóra 11.D Dr. Miklós Endréné
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny megyei fordulóba jutott Palkovics Péter 12.B Rába Erzsébet
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny megyei fordulóba jutott Palkó Richárd 11.A Rába Erzsébet
AJTP Mentovich Ferenc Természettudományi Verseny országos döntőbe jutott Dobos Attila 9.F Hunka Gáborné
AJTP Mentovich Ferenc Természettudományi Verseny országos döntőbe jutott Tóth Bálint 10.F Hunka Gáborné
Látványsport Fesztivál Arany minősítés Győrfi-Bátori András 12.A Hodics Zoltán
Látványsport Fesztivál Arany minősítés Katona Máté 10.D Hodics Zoltán
Látványsport Fesztivál Arany minősítés Lőrinczi Norbert Levente 12.F Hodics Zoltán
Látványsport Fesztivál Arany minősítés Papp Bálint 13.F Hodics Zoltán
Látványsport Fesztivál Arany minősítés Rövid Norbert 12.F Hodics Zoltán
Látványsport Fesztivál Arany minősítés Rövid Zsolt (volt diákunk) Hodics Zoltán
Látványsport Fesztivál Arany minősítés Valkó Gábor 13.F Hodics Zoltán
Látványsport Fesztivál Arany minősítés Verkman András 10.A Hodics Zoltán
AJTP Aranytoll Győri Országos Helyesírási Verseny döntő 2.hely Cocieanga Letícia 10.F Farkas Klára
OKTV biológia II. kategória 2.fordulóba jutott Kiss Bálint 12.A Kertész Róbert
OKTV biológia II. kategória 2.fordulóba jutott Koch Lilla 11.D Dr. Miklós Endréné
OKTV biológia II. kategória 2.fordulóba jutott Nevezi Csenge 12.A Kertész Róbert
OKTV biológia II. kategória 2.fordulóba jutott Pavlovics Dóra 11.D Dr. Miklós Endréné
OKTV biológia II. kategória 2.fordulóba jutott Riba Eszter 11.D Dr. Miklós Endréné
OKTV biológia II. kategória 2.fordulóba jutott Schneiker Anita 11.D Dr. Miklós Endréné
OKTV kémia I. kategória 2.fordulóba jutott Bencs Fruzsina 11.D Dr. Miklós Endréné
OKTV kémia I. kategória 2.fordulóba jutott Koch Lilla 11.D Dr. Miklós Endréné
OKTV kémia I. kategória 2.fordulóba jutott Pavlovics Dóra 11.D Dr. Miklós Endréné
OKTV kémia I. kategória 2.fordulóba jutott Schneiker Anita 11.D Dr. Miklós Endréné
OKTV matematika II. kategória 2.fordulóba jutott Győrfi-Bátori András 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
OKTV matematika II. kategória 2.fordulóba jutott Horváth Győző 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
OKTV matematika II. kategória 2.fordulóba jutott Kétszeri Bence 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
OKTV matematika II. kategória 2.fordulóba jutott Koch Lilla 11.D Szigeti Tamás
OKTV matematika II. kategória 2.fordulóba jutott Molnár Marcell 11.A Drankovics József, Horváth László
OKTV matematika II. kategória 2.fordulóba jutott Németh Péter 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
OKTV matematika II. kategória 2.fordulóba jutott Novográdecz Katalin 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
OKTV matematika II. kategória 2.fordulóba jutott Sándor Krisztián 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
OKTV matematika II. kategória 2.fordulóba jutott Werkmann Virág 12.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
OKTV fizika I. kategória 2.fordulóba jutott Molnár Marcell 11.A Drankovics József
OKTV földrajz 2.fordulóba jutott Kővágó Ákos 12.B Herzsenyák László
OKTV angol nyelv I. kategória 2.fordulóba jutott Palkó Richárd 11.A Imre Krisztina
OKTV angol nyelv II. kategória 2.fordulóba jutott Szigeti Péter 10.D Lévai Iván
OKTV német nyelv I. kategória 2.fordulóba jutott Kovács Eszter 10.D Embersics Erika
"Önkéntesség" Városi Rajzpályázat 1.díj Győrffy Kitti 9.C Kaszti Gyula
"Önkéntesség" Városi Rajzpályázat 3.díj Komár Eszter 9.B Kaszti Gyula
"Önkéntesség" Városi Rajzpályázat 3.díj Bierer Mónika 9.B Kaszti Gyula
Gloria Victis Kárpát-medencei Középiskolai
Történelmi Vetélkedő
Rákóczi Szövetség által szervezett
6.hely csapatban Kling József 12.A Kovács István
Gloria Victis Kárpát-medencei Középiskolai
Történelmi Vetélkedő
Rákóczi Szövetség által szervezett
6.hely csapatban Sinka Soma 12.A Kovács István
Gloria Victis Kárpát-medencei Középiskolai
Történelmi Vetélkedő
Rákóczi Szövetség által szervezett
6.hely csapatban Sándor Krisztián 12.A Kovács István
Gloria Victis Kárpát-medencei Középiskolai
Történelmi Vetélkedő
Rákóczi Szövetség által szervezett
középdöntőben jó eredménnyel
szerepelt csapatban
Béres János 13.F Szabó Gabriella
Gloria Victis Kárpát-medencei Középiskolai
Történelmi Vetélkedő
Rákóczi Szövetség által szervezett
középdöntőben jó eredménnyel
szerepelt csapatban
Jakucs Péter 13.F Szabó Gabriella
Gloria Victis Kárpát-medencei Középiskolai
Történelmi Vetélkedő
Rákóczi Szövetség által szervezett
középdöntőben jó eredménnyel
szerepelt csapatban
Vida Evelin 13.F Szabó Gabriella
Gloria Victis Kárpát-medencei Középiskolai
Történelmi Vetélkedő
Rákóczi Szövetség által szervezett
középdöntőben jó eredménnyel
szerepelt csapatban
Csapó László 11.B Szabó Gabriella
Gloria Victis Kárpát-medencei Középiskolai
Történelmi Vetélkedő
Rákóczi Szövetség által szervezett
középdöntőben jó eredménnyel
szerepelt csapatban
Csonka Klaudia 11.B Szabó Gabriella
Gloria Victis Kárpát-medencei Középiskolai
Történelmi Vetélkedő
Rákóczi Szövetség által szervezett
középdöntőben jó eredménnyel
szerepelt csapatban
Percze Márton Attila 11.B Szabó Gabriella
Share/Save/Bookmark