Ma 2019. január 16., szerda, Gusztáv napja van. Holnap Antal és Antónia napja lesz.
Megjegyzés
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories//Tehetsegtabor20140826

2013/2014 tanév Tehetségtábor képgyűjteménye

2014. augusztus 26-28. között második alkalommal rendezte meg iskolánk a Táncsics Tehetségtábort, melybe meghívtuk mindazokat a Somogy megyei 7. osztályt végzett diákokat, akiket iskolájuk tanulmányi eredményük és közösségi munkájuk alapján érdemesnek tartott a részvételre. A táborba érkező diákok változatos programokon vehettek részt: kirándulás a Rippl-Rónai villához, Katica-tanyára, megismerkedhettek a középkori lovagi élettel és öltözetekkel, városismereti és sportvetélkedőn mutathatták be tudásukat, és végül a hangulat egy fergeteges karaoke esten tetőzött. Ezen kívül hangulatos, játékos foglalkozásokat szerveztünk számukra is. A laborban kövirózsát vizsgálhattak mikroszkóppal, matematikai logikájukat bizonyíthatták, valamint angol nyelvi és zenei programon vehettek részt. Ízelítőt kaphattak iskolánk múltjáról, hagyományáról, működéséről valamint az AFS cserediák programról. Szándékaink szerint a tábort minden évben szeretnénk megszervezni a kiemelkedő tehetségű 8. osztályosoknak.

{gallery}/Tehetsegtabor20140826{/gallery}

2013/2014 tanév Tehetségtábor képgyűjteménye

Guest WIFI

SSID:                         GUEST_VENDEG
Felhasználói név:      diakhalo
Jelszó:                       MNY4V4KV

Share/Save/Bookmark