Ma 2018. július 19., csütörtök, Emília napja van. Holnap Illés napja lesz.

2013/2014 tanév Tehetségtábor képgyűjteménye

2014. augusztus 26-28. között második alkalommal rendezte meg iskolánk a Táncsics Tehetségtábort, melybe meghívtuk mindazokat a Somogy megyei 7. osztályt végzett diákokat, akiket iskolájuk tanulmányi eredményük és közösségi munkájuk alapján érdemesnek tartott a részvételre. A táborba érkező diákok változatos programokon vehettek részt: kirándulás a Rippl-Rónai villához, Katica-tanyára, megismerkedhettek a középkori lovagi élettel és öltözetekkel, városismereti és sportvetélkedőn mutathatták be tudásukat, és végül a hangulat egy fergeteges karaoke esten tetőzött. Ezen kívül hangulatos, játékos foglalkozásokat szerveztünk számukra is. A laborban kövirózsát vizsgálhattak mikroszkóppal, matematikai logikájukat bizonyíthatták, valamint angol nyelvi és zenei programon vehettek részt. Ízelítőt kaphattak iskolánk múltjáról, hagyományáról, működéséről valamint az AFS cserediák programról. Szándékaink szerint a tábort minden évben szeretnénk megszervezni a kiemelkedő tehetségű 8. osztályosoknak.

2013/2014 tanév Tehetségtábor képgyűjteménye

Share/Save/Bookmark