Ma 2018. július 19., csütörtök, Emília napja van. Holnap Illés napja lesz.

Versenyeredmények a 2014-2015-ös tanévben

Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő tanároknak!

*** Verseny megnevezése *** *** Helyezés *** *** Résztvevő(k) *** *** Felkészítő tanár(ok) ***
OKTV biológia II.kategória döntőbe jutott Koch Lilla 12.D Dr. Miklós Endréné
Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és
Környezetvédelmi Tanulmányi Verseny
megyei 1.hely
9.évf országos döntőbe jutott
Gyarmati Marcell 9.A Kertész Róbert
Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és
Környezetvédelmi Tanulmányi Verseny
megyei 2.hely
9.évf országos döntőbe jutott
Gyenesei Katalin 9.A Kertész Róbert
Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és
Környezetvédelmi Tanulmányi Verseny
megyei 1.hely
10.évf országos döntőbe jutott
Szombathelyi Csenge 10.A Kertészné Bagi Beatrix
Kitaibel Pál Középiskolai Biológiai és
Környezetvédelmi Tanulmányi Verseny
megyei 2.hely
10.évf országos döntőbe jutott
Gilincsek Balázs 10.A Kertészné Bagi Beatrix
"Szép Magyar Beszéd" megyei forduló 5.hely Fodor Zsuzsanna 9.A Dr. Ferdinandy Csabáné
"Szép Magyar Beszéd" megyei forduló 9.hely Fodor Bianka 10.B Szente Gábor
Zrínyi Ilona Matematikai Tesztverseny
megyei forduló (iskolánként)
Dél-Dunántúl legeredményesebb
4 osztályos gimnáziuma
KTMG
Zrínyi Ilona Matematikai Tesztverseny
megyei forduló (csapatonként)
09.évfolyam: 1.hely KTMG iskola évfolyamonkénti 3 legjobb
egyéni eredménye alapján
Zrínyi Ilona Matematikai Tesztverseny
megyei forduló (csapatonként)
10.évfolyam: 1.hely KTMG iskola évfolyamonkénti 3 legjobb
egyéni eredménye alapján
Zrínyi Ilona Matematikai Tesztverseny
megyei forduló (csapatonként)
11.évfolyam: 1.hely KTMG iskola évfolyamonkénti 3 legjobb
egyéni eredménye alapján
Zrínyi Ilona Matematikai Tesztverseny
megyei forduló (csapatonként)
12.évfolyam: 1.hely KTMG iskola évfolyamonkénti 3 legjobb
egyéni eredménye alapján
Zrínyi Ilona Matematikai Tesztverseny
megyei forduló (egyénenként)
9.évf. 1.hely Böröcz Dorka 9.A Biczóné Lengyel Beáta, Szigeti Tamás
Zrínyi Ilona Matematikai Tesztverseny
megyei forduló (egyénenként)
9.évf. 4.hely Marits Márton 9.A Biczóné Lengyel Beáta, Szigeti Tamás
Zrínyi Ilona Matematikai Tesztverseny
megyei forduló (egyénenként)
9.évf. 5.hely Vipler András 9.A Biczóné Lengyel Beáta, Szigeti Tamás
Zrínyi Ilona Matematikai Tesztverseny
megyei forduló (egyénenként)
9.évf. 7.hely Schifferer András 9.A Biczóné Lengyel Beáta, Szigeti Tamás
Zrínyi Ilona Matematikai Tesztverseny
megyei forduló (egyénenként)
9.évf. 8.hely Kollár Martina 9.A Biczóné Lengyel Beáta, Szigeti Tamás
Zrínyi Ilona Matematikai Tesztverseny
megyei forduló (egyénenként)
9.évf. 9.hely Havriló Balázs 9.A Biczóné Lengyel Beáta, Szigeti Tamás
Zrínyi Ilona Matematikai Tesztverseny
megyei forduló (egyénenként)
10.évf. 1.hely Tóth Viktor 10.A
(országos döntőbe jutott)
Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Zrínyi Ilona Matematikai Tesztverseny
megyei forduló (egyénenként)
10.évf. 2.hely Borbényi Márton 10.A
(országos döntőbe jutott)
Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Zrínyi Ilona Matematikai Tesztverseny
megyei forduló (egyénenként)
10.évf. 3.hely Ambrus Áron 10.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Zrínyi Ilona Matematikai Tesztverseny
megyei forduló (egyénenként)
10.évf. 4.hely Varga Lóránt 10.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Zrínyi Ilona Matematikai Tesztverseny
megyei forduló (egyénenként)
10.évf. 5.hely Horváth Fanni 10.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Zrínyi Ilona Matematikai Tesztverseny
megyei forduló (egyénenként)
10.évf. 6.hely Andrásofszky Péter 10.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Zrínyi Ilona Matematikai Tesztverseny
megyei forduló (egyénenként)
10.évf. 7.hely Sándor Kristóf 10.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Zrínyi Ilona Matematikai Tesztverseny
megyei forduló (egyénenként)
10.évf. 9.hely Dankházi András 10.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Zrínyi Ilona Matematikai Tesztverseny
megyei forduló (egyénenként)
10.évf. 10.hely Tóth Martin 10.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Zrínyi Ilona Matematikai Tesztverseny
megyei forduló (egyénenként)
11.évf. 2.hely Jakó Fanni 11.A Kubatov Antal, Szabó József
Zrínyi Ilona Matematikai Tesztverseny
megyei forduló (egyénenként)
11.évf. 3.hely Verkman András 11.A Kubatov Antal, Szabó József
Zrínyi Ilona Matematikai Tesztverseny
megyei forduló (egyénenként)
11.évf. 4.hely Csábráki Dávid 11.A Kubatov Antal, Szabó József
Zrínyi Ilona Matematikai Tesztverseny
megyei forduló (egyénenként)
11.évf. 7.hely Imre Norbert 11.A Kubatov Antal, Szabó József
Zrínyi Ilona Matematikai Tesztverseny
megyei forduló (egyénenként)
12.évf. 1.hely Palkó Richárd 12.A Drankovics József, Horváth László
Zrínyi Ilona Matematikai Tesztverseny
megyei forduló (egyénenként)
12.évf. 2.hely Molnár Marcell 12.A Drankovics József, Horváth László
Zrínyi Ilona Matematikai Tesztverseny
megyei forduló (egyénenként)
12.évf. 6.hely Szilvási Dóra 12.A Drankovics József, Horváth László
Zrínyi Ilona Matematikai Tesztverseny
megyei forduló (egyénenként)
12.évf. 7.hely Farkas Dávid 12.A Drankovics József, Horváth László
VI.korcsoportos Országos Röplabda leány döntő 7.hely (elődöntő 1.hely) Auman Szabina 9.B Gaál Csilla
VI.korcsoportos Országos Röplabda leány döntő 7.hely (elődöntő 1.hely) Bekes Lilla 10.C Gaál Csilla
VI.korcsoportos Országos Röplabda leány döntő 7.hely (elődöntő 1.hely) Farkas Luca 11.D Gaál Csilla
VI.korcsoportos Országos Röplabda leány döntő 7.hely (elődöntő 1.hely) Herke Dominika 12.B Gaál Csilla
VI.korcsoportos Országos Röplabda leány döntő 7.hely (elődöntő 1.hely) Herbai Edit 12.D Gaál Csilla
VI.korcsoportos Országos Röplabda leány döntő 7.hely (elődöntő 1.hely) Horváth Katalin 11.D Gaál Csilla
VI.korcsoportos Országos Röplabda leány döntő 7.hely (elődöntő 1.hely) Kolics Kíra 10.A Gaál Csilla
VI.korcsoportos Országos Röplabda leány döntő 7.hely (elődöntő 1.hely) Kovács Veronika 9.F Gaál Csilla
VI.korcsoportos Országos Röplabda leány döntő 7.hely (elődöntő 1.hely) Kőszegi Zsófia 12.B Gaál Csilla
VI.korcsoportos Országos Röplabda leány döntő 7.hely (elődöntő 1.hely) Mészáros Zsófia 9.C Gaál Csilla
VI.korcsoportos Országos Röplabda leány döntő 7.hely (elődöntő 1.hely) Pedranzini Leticia 11.C Gaál Csilla
VI.korcsoportos Országos Röplabda leány döntő 7.hely (elődöntő 1.hely) Reichardt Luca 12.A Gaál Csilla
VI.korcsoportos Országos Röplabda leány döntő 7.hely (elődöntő 1.hely) Várnai Bianka 12.D Gaál Csilla
VI.korcsoportos Országos Röplabda fiú döntő 4.hely (elődöntő 1.hely) Árva Dániel 12.D Gaál Csilla
VI.korcsoportos Országos Röplabda fiú döntő 4.hely (elődöntő 1.hely) Árvai Péter 11.C Gaál Csilla
VI.korcsoportos Országos Röplabda fiú döntő 4.hely (elődöntő 1.hely) Bögöly Gábor 11.C Gaál Csilla
VI.korcsoportos Országos Röplabda fiú döntő 4.hely (elődöntő 1.hely) Csábi Frigyes 11.A Gaál Csilla
VI.korcsoportos Országos Röplabda fiú döntő 4.hely (elődöntő 1.hely) Fogel János 12.B Gaál Csilla
VI.korcsoportos Országos Röplabda fiú döntő 4.hely (elődöntő 1.hely) Hanga Bence 10.C Gaál Csilla
VI.korcsoportos Országos Röplabda fiú döntő 4.hely (elődöntő 1.hely) Hanga Márton 9.D Gaál Csilla
VI.korcsoportos Országos Röplabda fiú döntő 4.hely (elődöntő 1.hely) Ihász Bálint 11.A Gaál Csilla
VI.korcsoportos Országos Röplabda fiú döntő 4.hely (elődöntő 1.hely) Kalmár Dávid 11.C Gaál Csilla
VI.korcsoportos Országos Röplabda fiú döntő 4.hely (elődöntő 1.hely) Rövid Norbert 12.F Gaál Csilla
VI.korcsoportos Országos Röplabda fiú döntő 4.hely (elődöntő 1.hely) Ujlaki Soma 10.D Gaál Csilla
Országos Diákolimpia darts 2.hely Böröczi Áron 9.A -
Országos Diákolimpia 100 m pillangó úszás 5.hely Gilincsek András 9.A -
OKTV kémia I.kategória döntőbe jutott Koch Lilla 12.D Dr. Miklós Endréné
OKTV kémia I.kategória döntőbe jutott Schneiker Anita 12.D Dr. Miklós Endréné
Savaria Történelemverseny megyei 9.évf. 1.hely Gyenesei Katalin 9.A Lévai Iván
Savaria Történelemverseny megyei 9.évf. 2.hely Szép Marcell 9.B Gelencsér László
Savaria Történelemverseny megyei 10.évf. 1.hely Kovács Dániel László 10.B Szabó Gabriella, Reőthy Ferenc
Nemes Tihamér Informatikaverseny alkalmazói kategória döntőbe jutott Budvig Alexandra 10.D Biczóné Lengyel Beáta, Kovács Ágnes
Nemes Tihamér Informatikaverseny alkalmazói kategória döntőbe jutott Fajtai András 10.D Biczóné Lengyel Beáta, Kovács Ágnes
Nemes Tihamér Informatikaverseny alkalmazói kategória döntőbe jutott Heisz Ábris 10.D Biczóné Lengyel Beáta, Kovács Ágnes
Nemes Tihamér Informatikaverseny alkalmazói kategória döntőbe jutott Szili Dániel 10.F Biczóné Lengyel Beáta
"Maszkabál" Városi Rajzpályázat 3. hely Kutas Júlia 9.B Kaszti Gyula
"Maszkabál" Városi Rajzpályázat különdíj Bogdán Hajnalka 11.F Kaszti Gyula
"Maszkabál" Városi Rajzpályázat különdíj Kling Anna 12.A Kaszti Gyula
OKTV matematika II.kategória döntőbe jutott Borbényi Márton 10.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
OKTV matematika II.kategória döntőbe jutott Jakó Fanni 11.A Kubatov Antal, Szabó József
OKTV matematika II.kategória döntőbe jutott Tóth Viktor 10.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
OKTV angol nyelv I.kategória döntőbe jutott Bencze Balázs Dániel 11.C Pilbauerné Bálint Beatrix
OKTV angol nyelv II.kategória döntőbe jutott Szigeti Péter 11.D Lévai Iván
Irinyi János Kémiaverseny I/A.kategória megyei fordulóba jutott Gyarmati Marcell 9.A Kertész Róbert
Irinyi János Kémiaverseny I/A.kategória megyei fordulóba jutott Magyary István 9.A Kertész Róbert
Irinyi János Kémiaverseny I/A.kategória megyei fordulóba jutott Nemes Márton 9.A Kertész Róbert
Irinyi János Kémiaverseny I/A.kategória megyei fordulóba jutott Radics Júlia Natasa 9.A Kertész Róbert
Irinyi János Kémiaverseny II/A.kategória megyei fordulóba jutott Andrásofszky Péter 10.A Kertészné Bagi Beatrix
Irinyi János Kémiaverseny II/A.kategória megyei fordulóba jutott Borbényi Márton 10.A Kertészné Bagi Beatrix
Irinyi János Kémiaverseny II/B.kategória megyei fordulóba jutott Bacza Roland 10.A Kertészné Bagi Beatrix
Irinyi János Kémiaverseny II/B.kategória megyei fordulóba jutott Gilincsek Balázs 10.A Kertészné Bagi Beatrix
Irinyi János Kémiaverseny II/B.kategória megyei fordulóba jutott Marián Gábor 10.A Kertészné Bagi Beatrix
Irinyi János Kémiaverseny II/B.kategória megyei fordulóba jutott Müller Olga 10.A Kertészné Bagi Beatrix
Irinyi János Kémiaverseny II/B.kategória megyei fordulóba jutott Tóth Péter Olivér 10.A Kertészné Bagi Beatrix
Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny II.kat. 19-20.hely Müller Olga 10.A Kertészné Bagi Beatrix
Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny II.kat. 29.hely Gyarmati Marcell 9.A Kertész Róbert
Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny II.kat. 31.hely Marián Gábor 10.A Kertészné Bagi Beatrix
Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny III.kat. 1.hely Koch Lilla 12.D Dr. Miklós Endréné
Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny III.kat. 20.hely Pavlovics Dóra 12.D Dr. Miklós Endréné
Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny III.kat. 21-22.hely Bencs Fruzsina 12.D Dr. Miklós Endréné
Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny III.kat. 30.hely Novotnik Erik 12.D Dr. Miklós Endréné
Fodor József Országos Biológiai Verseny I.kategória 3.hely Müller Olga 10.A Kertészné Bagi Beatrix
Fodor József Országos Biológiai Verseny I.kategória 7.hely Marián Gábor 10.A Kertészné Bagi Beatrix
Fodor József Országos Biológiai Verseny I.kategória 8.hely Szombathelyi Csenge 10.A Kertészné Bagi Beatrix
Fodor József Országos Biológiai Verseny I.kategória 12.hely Gyarmati Marcell 9.A Kertész Róbert
Fodor József Országos Biológiai Verseny I.kategória 13.hely Tóth Péter Olivér 10.A Kertészné Bagi Beatrix
Fodor József Országos Biológiai Verseny I.kategória 15.hely Németh Katalin 10.A Kertészné Bagi Beatrix
Fodor József Országos Biológiai Verseny II.kategória 7.hely Bödő Korinna 11.D Dr. Miklós Endréné
Fodor József Országos Biológiai Verseny II.kategória 9.hely Künsztler Luca 11.D Dr. Miklós Endréné
Fodor József Országos Biológiai Verseny II.kategória 11.hely Katona Máté 11.D Dr. Miklós Endréné
Fodor József Országos Biológiai Verseny II.kategória 13.hely Ekkert Csilla 11.D Dr. Miklós Endréné
Fodor József Országos Biológiai Verseny III.kategória 3.hely Koch Lilla 12.D Dr. Miklós Endréné
Fodor József Országos Biológiai Verseny III.kategória 5.hely Pavlovics Dóra 12.D Dr. Miklós Endréné
Fodor József Országos Biológiai Verseny III.kategória 16.hely Bencs Fruzsina 12.D Dr. Miklós Endréné
Fodor József Országos Biológiai Verseny III.kategória 16.hely Irmics Bence 12.D Dr. Miklós Endréné
"Luxemburgi Zsigmond és kora"
Országos Kárpát-medencei történelemverseny
2.fordulóban 34.hely Neszményi Bálint 11.B Szabó Gabriella
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
országos középiskolai verseny
3.fordulóba jutott Furián Nikoletta 11.F Szabó Gabriella
39. Felvidéki Magyar Matematika Verseny 9.évfolyam 2.hely Schifferer András 9.A Biczóné Lengyel Beáta, Szigeti Tamás
39. Felvidéki Magyar Matematika Verseny 9.évfolyam 4.hely Marits Márton 9.A Biczóné Lengyel Beáta, Szigeti Tamás
39. Felvidéki Magyar Matematika Verseny 10.évfolyam 1.hely Tóth Viktor 10.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
39. Felvidéki Magyar Matematika Verseny 10.évfolyam 2.hely Borbényi Márton 10.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
39. Felvidéki Magyar Matematika Verseny 10.évfolyam 5.hely Horváth Fanni 10.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Bolyai Matematika csapatverseny
Pannonia Körzeti verseny
9.évfolyam 5.hely Böröcz Dorka 9.A Biczóné Lengyel Beáta, Szigeti Tamás
Bolyai Matematika csapatverseny
Pannonia Körzeti verseny
9.évfolyam 5.hely Havriló Balázs 9.A Biczóné Lengyel Beáta, Szigeti Tamás
Bolyai Matematika csapatverseny
Pannonia Körzeti verseny
9.évfolyam 5.hely Marits Márton 9.A Biczóné Lengyel Beáta, Szigeti Tamás
Bolyai Matematika csapatverseny
Pannonia Körzeti verseny
9.évfolyam 5.hely Schifferer András 9.A Biczóné Lengyel Beáta, Szigeti Tamás
Bolyai Matematika csapatverseny
Pannonia Körzeti verseny
10.évfolyam 1.hely Ambrus Áron 10.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Bolyai Matematika csapatverseny
Pannonia Körzeti verseny
10.évfolyam 1.hely Borbényi Márton 10.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Bolyai Matematika csapatverseny
Pannonia Körzeti verseny
10.évfolyam 1.hely Horváth Fanni 10.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Bolyai Matematika csapatverseny
Pannonia Körzeti verseny
10.évfolyam 1.hely Tóth Viktor 10.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
Bolyai Matematika csapatverseny
Pannonia Körzeti verseny
11.évfolyam 2.hely Csábráki Dávid 11.A Kubatov Antal, Szabó József
Bolyai Matematika csapatverseny
Pannonia Körzeti verseny
11.évfolyam 2.hely Jakó Fanni 11.A Kubatov Antal, Szabó József
Bolyai Matematika csapatverseny
Pannonia Körzeti verseny
11.évfolyam 2.hely Kósa Máté 11.A Kubatov Antal, Szabó József
Bolyai Matematika csapatverseny
Pannonia Körzeti verseny
11.évfolyam 2.hely Verkman András 11.A Kubatov Antal, Szabó József
OKTV matematika II.kategória 2.fordulóba jutott Borbényi Márton 10.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
OKTV matematika II.kategória 2.fordulóba jutott Csábráki Dávid 11.A Kubatov Antal, Szabó József
OKTV matematika II.kategória 2.fordulóba jutott Jakó Fanni 11.A Kubatov Antal, Szabó József
OKTV matematika II.kategória 2.fordulóba jutott Koch Lilla 12.D Szigeti Tamás
OKTV matematika II.kategória 2.fordulóba jutott Molnár Marcell 12.A Drankovics József, Horváth László
OKTV matematika II.kategória 2.fordulóba jutott Szilvási Dóra 12.A Drankovics József, Horváth László
OKTV matematika II.kategória 2.fordulóba jutott Tóth Viktor 10.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
VIII. Dürer Matematikaverseny I.díj Borbényi Márton 10.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
VIII. Dürer Matematikaverseny I.díj Böröcz Dorka 9.A Biczóné Lengyel Beáta, Szigeti Tamás
VIII. Dürer Matematikaverseny I.díj Tóth Viktor 10.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
VIII. Dürer Matematikaverseny 5.hely Ambrus Áron 10.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
VIII. Dürer Matematikaverseny 5.hely Horváth Fanni 10.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
VIII. Dürer Matematikaverseny 5.hely Marits Márton 9.A Biczóné Lengyel Beáta, Szigeti Tamás
VIII. Dürer Matematikaverseny 8.hely Havriló Balázs 9.A Biczóné Lengyel Beáta, Szigeti Tamás
VIII. Dürer Matematikaverseny 8.hely Máté Lilla 10.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
VIII. Dürer Matematikaverseny 8.hely Varga Lóránt 10.A Kubatov Antal, Tóthné Berzsán Gabriella
"Ragadd meg a fényt!" Országos Rajzpályázat 1.díj középiskolás kategóriában Kovács Alíz 12.D Kaszti Gyula
"Ragadd meg a fényt!" Országos Rajzpályázat különdíj Landek Nikoletta 9.D Kaszti Gyula
Implom József Helyesírási Verseny megyei fordulóban 2.hely Palkó Richárd 12.A Rába Erzsébet
Savaria Történelemverseny megyei fordulóba jutott Gyenesei Katalin 9.A Lévai Iván
Savaria Történelemverseny megyei fordulóba jutott Kovács Dániel László 10.B Szabó Gabriella, Reőthy Ferenc
Savaria Történelemverseny megyei fordulóba jutott Szép Marcell 9.B Gelencsér László
Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny III.kat. döntőbe jutott Bencs Fruzsina 12.D Dr. Miklós Endréné
Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny II.kat. döntőbe jutott Gyarmati Marcell 9.A Kertész Róbert
Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny III.kat. döntőbe jutott Koch Lilla 12.D Dr. Miklós Endréné
Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny II.kat. döntőbe jutott Marián Gábor 10.A Kertészné Bagi Beatrix
Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny II.kat. döntőbe jutott Müller Olga 10.A Kertészné Bagi Beatrix
Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny III.kat. döntőbe jutott Novotnik Erik 12.D Dr. Miklós Endréné
Árokszállásy Zoltán Biológiaverseny III.kat. döntőbe jutott Pavlovics Dóra 12.D Dr. Miklós Endréné
Nemes Tihamér Informatikaverseny programozói kategória 2.fordulóba jutott Böndicz Anna 10.D Biczóné Lengyel Beáta, Kovács Ágnes
Nemes Tihamér Informatikaverseny programozói kategória 2.fordulóba jutott Budvig Alexandra 10.D Biczóné Lengyel Beáta, Kovács Ágnes
Nemes Tihamér Informatikaverseny programozói kategória 2.fordulóba jutott Csatári-Szűcs Botond 9.D Kovács Ágnes, Raskoványi Miklós
Nemes Tihamér Informatikaverseny programozói kategória 2.fordulóba jutott Fajtai András 10.D Biczóné Lengyel Beáta, Kovács Ágnes
Nemes Tihamér Informatikaverseny programozói kategória 2.fordulóba jutott Hajdu Marcell Ferenc 9.D Kovács Ágnes, Raskoványi Miklós
Nemes Tihamér Informatikaverseny programozói kategória 2.fordulóba jutott Heisz Ábris 10.D Biczóné Lengyel Beáta, Kovács Ágnes
Nemes Tihamér Informatikaverseny programozói kategória 2.fordulóba jutott Kalmár Gábor 10.D Biczóné Lengyel Beáta, Kovács Ágnes
Nemes Tihamér Informatikaverseny programozói kategória 2.fordulóba jutott Landek Nikoletta 9.D Kovács Ágnes, Raskoványi Miklós
Nemes Tihamér Informatikaverseny programozói kategória 2.fordulóba jutott Molnár Martin 9.D Kovács Ágnes, Raskoványi Miklós
Nemes Tihamér Informatikaverseny programozói kategória 2.fordulóba jutott Rózsa Bálint 9.D Kovács Ágnes, Raskoványi Miklós
Nemes Tihamér Informatikaverseny programozói kategória 2.fordulóba jutott Veress Zalán 9.D Kovács Ágnes, Raskoványi Miklós
Nemes Tihamér Informatikaverseny alkalmazói kategória 2.fordulóba jutott Böndicz Anna 10.D Biczóné Lengyel Beáta, Kovács Ágnes
Nemes Tihamér Informatikaverseny alkalmazói kategória 2.fordulóba jutott Budvig Alexandra 10.D Biczóné Lengyel Beáta, Kovács Ágnes
Nemes Tihamér Informatikaverseny alkalmazói kategória 2.fordulóba jutott Fajtai András 10.D Biczóné Lengyel Beáta, Kovács Ágnes
Nemes Tihamér Informatikaverseny alkalmazói kategória 2.fordulóba jutott Farkas András Erik 9.D Kovács Ágnes, Raskoványi Miklós
Nemes Tihamér Informatikaverseny alkalmazói kategória 2.fordulóba jutott Hajdu Marcell Ferenc 9.D Kovács Ágnes, Raskoványi Miklós
Nemes Tihamér Informatikaverseny alkalmazói kategória 2.fordulóba jutott Heisz Ábris 10.D Biczóné Lengyel Beáta, Kovács Ágnes
Nemes Tihamér Informatikaverseny alkalmazói kategória 2.fordulóba jutott Szili Dániel 10.D Biczóné Lengyel Beáta
Nemes Tihamér Informatikaverseny alkalmazói kategória 2.fordulóba jutott Terbe Petra 10.D Biczóné Lengyel Beáta
Kaposvári Látványsport Fesztivál (fitnesz-tornász csapat) Ezüst minősítés Balázs Bonita 11.B Bakó-Sas Médea
Kaposvári Látványsport Fesztivál (fitnesz-tornász csapat) Ezüst minősítés Dér Orsolya 11.D Bakó-Sas Médea
Kaposvári Látványsport Fesztivál (fitnesz-tornász csapat) Ezüst minősítés Horváth Rebeka 11.C Bakó-Sas Médea
Kaposvári Látványsport Fesztivál (fitnesz-tornász csapat) Ezüst minősítés Kozák Cintia 9.B Bakó-Sas Médea
Kaposvári Látványsport Fesztivál (fitnesz-tornász csapat) Ezüst minősítés Kurucz Bianka 11.B Bakó-Sas Médea
Kaposvári Látványsport Fesztivál (fitnesz-tornász csapat) Ezüst minősítés Lepenye Zsófia 11.C Bakó-Sas Médea
Kaposvári Látványsport Fesztivál (fitnesz-tornász csapat) Ezüst minősítés Leposa Réka 11.D Bakó-Sas Médea
Kaposvári Látványsport Fesztivál (fitnesz-tornász csapat) Ezüst minősítés Taubert Lilien 11.B Bakó-Sas Médea
OKTV német nyelv I.kategória 2.fordulóba jutott Bogdán Mária Eszter 12.F Fekete Anikó
OKTV német nyelv I.kategória 2.fordulóba jutott Kurucz Réka 12.A Dóri Katalin
OKTV német nyelv I.kategória 2.fordulóba jutott Merkei Sára 11.C Rába Erzsébet
OKTV spanyol nyelv I.kategória 2.fordulóba jutott Palkó Richárd 12.A Oláh Erzsébet
OKTV biológia II.kategória 2.fordulóba jutott Bencs Fruzsina 12.D Dr. Miklós Endréné
OKTV biológia II.kategória 2.fordulóba jutott Jáni Fanni 12.D Dr. Miklós Endréné
OKTV biológia II.kategória 2.fordulóba jutott Koch Lilla 12.D Dr. Miklós Endréné
OKTV biológia II.kategória 2.fordulóba jutott Magyar Zoltán Milán 12.D Dr. Miklós Endréné
OKTV biológia II.kategória 2.fordulóba jutott Novotnik Erik 12.D Dr. Miklós Endréné
OKTV biológia II.kategória 2.fordulóba jutott Pavlovics Dóra 12.D Dr. Miklós Endréné
OKTV kémia I.kategória 2.fordulóba jutott Bencs Fruzsina 12.D Dr. Miklós Endréné
OKTV kémia I.kategória 2.fordulóba jutott Koch Lilla 12.D Dr. Miklós Endréné
OKTV kémia I.kategória 2.fordulóba jutott Németh Klaudia 12.D Dr. Miklós Endréné
OKTV kémia I.kategória 2.fordulóba jutott Pavlovics Dóra 12.D Dr. Miklós Endréné
OKTV kémia I.kategória 2.fordulóba jutott Schneiker Anita 12.D Dr. Miklós Endréné
OKTV fizika I.kategória 2.fordulóba jutott Molnár Marcell 12.A Drankovics József
OKTV angol nyelv I.kategória 2.fordulóba jutott Bencze Balázs Dániel 11.C Pilbauerné Bálint Beatrix
OKTV angol nyelv I.kategória 2.fordulóba jutott Palkó Richárd 12.A Imre Krisztina
OKTV angol nyelv II.kategória 2.fordulóba jutott Szigeti Péter 11.D Lévai Iván
"Édes Anyanyelvünk" Nyelvhasználati Verseny Kárpát-medencei döntő 28.hely Knopf Daniella 10.B Héder Ágnes
"Édes Anyanyelvünk" Nyelvhasználati Verseny Kárpát-medencei döntő 33.hely Cocieanga Leticia 10.F Farkas Klára
Szent Imre Alapítvány "Család" városi rajzpályázat nívódíj Gelencsér Anna 12.C Kaszti Gyula
Városi Kerékpáros rajzpályázat 1.díj Trixler Bettina 12.D Kaszti Gyula
Városi Kerékpáros rajzpályázat 2.díj Tóth Krisztina 12.F Kaszti Gyula
Városi Kerékpáros rajzpályázat 3.díj Hári Eszter 9.B Kaszti Gyula
Városi Kerékpáros rajzpályázat különdíj Kling Anna 12.A Kaszti Gyula
Városi Kerékpáros rajzpályázat különdíj Szombathelyi Csenge 10.A Kaszti Gyula
Karate VII. Atarashii Kupa Nyílt Országos Bajnokság lány kadet kumite III.hely Sipos Adél 10.F -
Atlétika csapatbajnokság 4X800 m lány váltófutás megyei 1.hely - országos 11.hely Kolics Kíra 10.A Gaál Csilla
Atlétika csapatbajnokság 4X800 m lány váltófutás megyei 1.hely - országos 11.hely Máté Anna 9.C Gaál Csilla
Atlétika csapatbajnokság 4X800 m lány váltófutás megyei 1.hely - országos 11.hely Mohay Klára 9.A Gaál Csilla
Atlétika csapatbajnokság 4X800 m lány váltófutás megyei 1.hely - országos 11.hely Veress Petra 11.B Gaál Csilla
Duatlon diákolimpia megyei 1.hely - országos 1.hely Veress Petra 11.B -
Share/Save/Bookmark