A döntő résztvevői voltak 2019-ben

Ssz. Város Intézmény Évfolyam Név
 1.  Bonyhád  Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium  11-12  Zsámár Boglárka, 
 Dobrádi Nóra
 2.  Bonyhád Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium és Kollégium  11-12  Farkas Flóra, 
 Csahóczi Erika
 3.  Szolnok  Varga Katalin Gimnázium  9-10  Czigány Viktória, 
 Kovács Róbert Adrián
 4.   Szolnok  Varga Katalin Gimnázium  9-10  Kőfalvi János Márk, 
 Tompa Gyula
 5.  Tata  Eötvös József Gimnázium és Kollégium  9-10  Ungár Ákos, 
 Ilyés Bertalan
 6.   Tata  Eötvös József Gimnázium és Kollégium  9-10  Sebján Márk, 
 Marlok Tamás
 7.  Szeged  Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium  9-10  Sinoros-Szabó Sándor, Hegedűs Gergő
 8.  Szeged  Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium  9-10  Horváth Barnabás, 
 Fehérvári Mária
 9.  Kisvárda  Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium  9-10  Tóth Marietta Mercédesz, 
 Kertész Márk
 10.  Kisvárda  Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium  11-12  Horváth Gyula, 
 Révész Márk
 11.   Kisvárda  Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium  11-12  Karacs Dávid, 
 Somogyi Dorina
 12.  Eger  Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium  9-10

 Bódi Bálint Bence,
 Tóth Tamás

 13.  Eger  Szilágyi Erzsébet Gimnázium és Kollégium  9-10  Molnár Levente, 
 Szabó Patrícia
 14.   Nyíregyháza  Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimázium és Kollégium  9-10  Nyircsák Anna, 
 Lakatos Levente
 15.  Nyíregyháza  Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimázium és Kollégium  11-12  Papp Dávid, 
 Krajcsik Péter Viktor
 16.  Pápa  Türr István Gimnázium és Kollégium  9-10  Ángyán Patrik, 
 Schreck István János
 17.  Pápa  Türr István Gimnázium és Kollégium  11-12  Kollár Krisztián, 
 Pós László
 18.  Kaposvár  Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium  9-10  Ficsor Andor,
 Bogdán Boglárka
 19.  Kaposvár  Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium  9-10  Pusztai Olivér,
 Vulczer Bertold
 20.  Kaposvár  Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium  9-10  Gáspár Róbert,
 Ludvig Patrik
 21.   Kaposvár  Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium  9-10  Szabó Vivien,
 Herceg Zsófi
 22.  Kaposvár  Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium  9-10  Vitényi Dominik,
 Nagy Sándor
 23.  Kaposvár  Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium  11-12  Gadácsi Brendon,
 Borbély Barbara
 24.  Sárospatak  Sárospataki Árpád Vezér Gimnázium és Kollégium  9-10  Kovács Fanni, 
 Váradi Nikolett
 25.  Budapest  BMSZC Puskás Tivadar Távközlési Technikum Infokommunikációs Szakgimnáziuma  9-10  Ihász Dániel,
 Schmidt Ferenc
 26.  Budapest  BMSZC Puskás Tivadar Távközlési Technikum Infokommunikációs Szakgimnáziuma  9-10  Kamuti Levente,
 Tóth Krisztián
 27.   Eger  Neumann János Középiskola és Kollégium  9-10

 Gőz Júlia Kincső,
Farkas Réka

 28.  Eger  Neumann János Középiskola és Kollégium  11-12  Berényi Levente,
 Bálint Lionel
 29.  Balassagyarmat  Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium  9-10  Kardos Kristóf,
 Széplasz Patrik
 30.  Balassagyarmat  Balassagyarmati Balassi Bálint Gimnázium  9-10  Rabi Csenge,
 Schmidt Boglárka

 

 

 

 

Versenyről

A Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium ebben a tanévben is meghirdette az immár hagyománnyá vált országos számítógép-alkalmazói versenyt az Arany János Tehetséggondozó Programban részt vevő tanulók számára.

A verseny célja: a számítógép-használatban jártas diákok tudásának, ügyességének összemérése, találkozás az ország más területein tanulókkal, tanítókkal, tapasztalataink kicserélése.

A verseny ideje: 2020. április 3-5.

Itt talál meg bennünket

©2019 Kaposvári Táncsics Mihály Gimnázium. All Rights Reserved. Designed By Sati.

Search