A tantestület névjegyzéke és tevékenysége

Bakó-Sas Médea
Szaktárgya: angol-testnevelés.

Baloghné Bíró Mária
Szaktárgyai: Magyar, dráma

Berend Judit
Szaktárgya: könyvtár-pedagógia.
Könyvtáros-tanár, tankönyvfelelős. Az iskolai Évkönyv felelős szerkesztője.

Bogdán Beáta
Szaktárgyai: -.

Bodnár Katalin
Szaktárgyai: -.

Biczóné Lengyel Beáta
Szaktárgyai: matematika-kémia-informatika.

Dr. Csukáné Dr. Sós Andrea
Szaktárgyai: történelem-orosz-angol.
Osztályfőnök
Az idegennyelvi munkaközösség vezetője.

Dóri Katalin
Szaktárgya: német.

Drankovics József
Szaktárgyai: matematika-fizika-ábrázoló geometria.
Osztályfőnök

Eldridge Kósa Beáta
Szaktárgyai: angol, magyar.
Osztályfőnök

Embersics Erika
Szaktárgyai: német-olasz.

Farkas Klára
Szaktárgyai: magyar-történelem.
Osztályfőnök
A Voluntas felelős szerkesztője.

Fekete Anikó
Szaktárgyai: magyar-német.

Dr. Ferdinandy Csabáné
Szaktárgyai: magyar-francia.

Gaál Csilla
Szaktárgyai: testnevelés-biológia.

Gelencsér László
Szaktárgya: történelem.
Osztályfőnök

Gyengéné Kasza Katalin
Szaktárgyai: magyar-német.

Hegedüs József
Szaktárgya: fizika.

Herzsenyák László
Szaktárgyai: biológia-földrajz.

Hodics Zoltán
Szaktárgya: testnevelés.

Horváth László
Szaktárgyai: matematika-informatika.

Horváth Tibor
Szaktárgyai: testnevelés-matematika.

Imre Krisztina
Szaktárgya: angol.

Karácsonyi Tamás
Szaktárgya: testnevelés.

Kelemenné Gerbovits Szilvia
Szaktárgyai: angol-orosz.

Kertész Róbert
Szaktárgyai: kémia-biológia.
Osztályfőnök

Kertészné Bagi Beatrix
Szaktárgyai: kémia-biológia-környezetvédelem.
Osztályfőnök

Kovács Ágnes
Szaktárgyai: matematika-informatika-ábrázoló geometria.

Kovács István
Szaktárgyai: magyar-történelem.
Osztályfőnök
9.ajtp. Ifjúságvédelmi felelős.

Kubatov Antal
Szaktárgyai: matematika-fizika.
A matematika-fizika-informatika munkaközösség vezetője.

Lendvai-Tóth Anita
Szaktárgya: Spanyol

Lévai Iván
Szaktárgyai: történelem-angol.

Lévai-Benda Gabriella
Szaktárgyai: angol-matematika.

Lukács-Bóli Eszter
Szaktárgyai: rajz-vizuális kultúra.

Maljusinné Kis Edit
Szaktárgyai: angol-orosz.
Osztályfőnök

Manduk Gabriella
Szaktárgya: angol.
Osztályfőnök:

Máté-Márton Gergely
Szaktárgyai: Biológia-környezettan.
A diákönkormányzatot segítő tanár.
Osztályfőnök: 12.ajtp

Dr. Miklós Endréné
Szaktárgyai: biológia-kémia.
Osztályfőnök

Dr. Molnárné Dr. Kovács Mónika
Szaktárgya: történelem.
Osztályfőnök

Nyári Tünde
Szaktárgy: Egészségtan

Pilbauerné Bálint Beatrix
Szaktárgya: angol.
Osztályfőnök

Prukner László
Szaktárgyai: testnevelés-földrajz.
Fizetés nélküli szabadságon van.

Raskoványi Miklós
Szaktárgya: informatika.

Rába Erzsébet
Szaktárgyai: magyar-német
Osztályfőnök

Ruffné Szakály Zsuzsanna
Szaktárgya: matematika-informatika.
Osztályfőnök

Sárközy Andrea
Szaktárgyai matematika-ének.
Osztályfőnök
Az iskola kórusának vezetője.

Szabó Dávid
Szaktárgya: Testnevelés

Szabó Gabriella
Szaktárgyai: történelem-latin
Osztályfőnök
A történelem-rajz-ének munkaközösség vezetője.

Szabó József
Szaktárgyai: matematika-fizika.

Szigeti Tamás
Szaktárgya: matematika.
Osztályfőnök

Takács Renáta
Szaktárgyai: német-média.
Osztályfőnök

Trembeczki Csaba
Szaktárgyai: matematika.

Horváth Ágnes
Szaktárgyai: német-orosz.

Vámosi László
Szaktárgyai: matematika -kémia-közgazdaságtan.
Természettudományos Labor vezető (intézményegység vezető).

Óraadó tanár:

Borbényiné Molnár Hajnalka
Szaktárgyai: fizika-matematika.

Lukácsi Enikő
Szaktárgya: magánének-énekzene.

Ferencz Attiláné
Szaktárgyai: magyar-népművelés-könyvtár.
Osztályfőnök

Gyulyás Mihály
Szaktárgya: Matematka

Héder Ágnes
Szaktárgyai: magyar-népművelés .

Kovács Ferenc
Szaktárgya: Informatika

A tanári kar nyugalmazott tagjai

Bernáth Sándor
Dr. Csorba Lajosné
Ferenc Attiláné
Gál József
Gál Józsefné
Héder Ágnes
Horváth Jenőné
Dr. Iharos Csabáné
Dr. Környei Vilmosné
Dr. Mészáros Zoltán
Mihályfalvi László
Puchmann Istvánné
Dr. Sülle Csabáné
Oláh Erzsébet
Szabó Ferenc
Szántó László
Szverle Ilona
Terlaky Edit
Torma János
Türgyei Jánosné
Vajay Sarolta
Vámos Zoltánné
Várnai Károly
Vermes István
Vermes Istvánné